Rīgā par vienu kartinga trasi vairāk

Kartinga trase tcMols

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgā, tirdzniecības centra „Mols” daudzstāvu autostāvvietas trešajā stāvā tika atvērta jauna kartinga trase. To atklājot, tika aizvadīts arī jauna sacensību seriāla – „T/C MOLS kauss kartingā” – pirmais posms. Lai notikumam pievērstu uzmanību, rīkotāji bija aicinājuši sabiedrībā pazīstamus ļaudis – sporta žurnālistus, sportistus un šovbiznesa pārstāvjus.

Trasi un sacensības svinīgi atklāja T/C „Mols” vadītāja Liene Apine, sporta kompleksa „333” kartinga trases pārstāve Nellija Šlēgelmilha un autosportiste Karlīne Štāla, kura bija sacensību galvenā tiesnese.

T/C „Mols” atvērtā trase ir sporta kompleksa „333” kartingu trases filiāle.

Par uzvarētāja kausu atklāšanas sacensībās sacentās vairāk kā 15 dalībnieki, tostarp dziedātāja Jenny May, kamaniņbraucēja Maija Tīruma, sporta žurnālisti Reinis Ošenieks, Jānis Traubergs un citi. Uzstādot trases ātrāko apļa laiku 14,282 sekundes, par pirmā „T/C MOLS kartinga kausa” ieguvēju un sacensību uzvarētāju kļuva Armands Tripāns.

„Kartinga trase tirdzniecības centros Eiropā ir ierasta prakse un kas sporta kompleksam „333” jau sen bija mērķis ko tādu realizēt arī Latvijā. Tirdzniecības centram tāda trases sniedz pievienoto vērtību – ļaudis vienuviet var gan iepirkties, gan izbraukt ar kartingu vai arī, kamēr viens iepērkas, otrs bauda laiku, gūstot adrenalīnu kartinga trasē,” sacīja „333” pārstāve Nellija Šlēgelmilha.

Jau no 5.oktobra sporta kompleksa „333” kartinga trase t/c „Mols” daudzstāvu autostāvvietas 3.stāvā ir atvērta katru dienu no plkst. 15.00 – 21.00. Katra brauciena laikā tiek nodrošināta laika kontroles sistēma un apļa laiku izdruka. Trasē tiek piedāvāti kartingi ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem, kuru augums ir kā minimums 125cm.

Vairāk fotoattēlu no atklāšanas pasākuma var aplūkot un lejupielādēt: http://ej.uz/kartingsMola.