„Skandi Motors” piedāvājuma klāstā arī „Ford”

ugis_dekeris

2. oktobrī SIA „Skandi Motors” filiāle Liepājā noslēdza līgumu ar „Baltic Motors Imports”, kļūstot par oficiālo „Ford” zīmola pārstāvi.

Turpmāk „Skandi Motors” Liepājas filiālē līdztekus „Hyundai”, „Mitsubishi” un „Nissan” tiks piedāvāts pilns „Ford” automašīnu serviss, rezerves daļas un aksesuāri.

„Skandi Motors Liepāja” vadītājs Uģis Deķeris: „Lai gan „Ford” ir piektais populārākais auto zīmols Latvijā, Liepājā līdz šim šīs markas automobiļu apkope un tirdzniecība netika piedāvāta vajadzīgajā apjomā. Mūsu ilggadējo klientu lokā bija ievērojams „Ford” īpašnieku daudzums, konkursu ietvaros apkalpojām Valsts robežsardzes, Valsts policijas Kurzemes reģiona transportu u.c. korporatīvo klientu „Ford” automobiļus.

Tagad varēsim sniegt šos pakalpojumus jaunā, augstākā līmenī un kvalitātē.”

„Skandi Motors” Liepājas filiālē iespējams iegādāties visus Eiropas tirgum paredzētos „Ford” modeļus, tostarp arī šā gada jaunumus – „Fiesta”, „Kuga”, „Transit Custom” un „Transit Connect”, kas būs pieejams no novembra.

9. novembrī „Skandi Motors” autocentrā Liepājā, Brīvības ielā 146c no plkst. 10:00 – 16:00 notiks „Ford” diena, kuras ietvaros interesenti varēs veikt izmēģinājuma braucienus ar jaunajiem modeļiem un piedalīties dažādās aktivitātēs visai ģimenei. Svētku programmā paredzētas garšīgas uzkodas un svētku torte, dāvanas, pārsteigumi un loterija ar galveno balvu – nedēļas nogali pie jaunā Ford Kuga stūres visai ģimenei ar pilnu degvielas bāku! Bērniem paredzēts īpašs bērnu stūrītis un rotaļas.

Birkas: