Skeletonisti Dukuri īpašu balvu pasniedz transporta kompānijai „Kurbads un KO”

Martins Dukurs_Kurbads 01

Izrādās, Latvijas skeletona ‘raķetēm’ Tomasam un Martinam Dukuriem nereti palīdzīgu roku sniedz arī autojomas pārstāvji – konkrēti – transporta un loģistikas uzņēmums „Kurbads un KO”. Pateicībā par veiksmīgu sadarbību jau triju gadu ilgumā, mūsu slavenie ziemas olimpieši pasnieguši ‘Kurbadam” no skeletona kamanu slieces izveidotu unikālu balvu.

Sadarbība ar „Kurbads un KO” aizsākusies pirms vairāk nekā trīs gadiem, kad skeletonistu komandai radusies nepieciešamība no Šveices steidzami atgādāt uz Latviju Tomasa un Martina (attēlā no labās puses) jauno kamanu būvniecībai nepieciešamās detaļas.

Dukuri paši izskaitļojuši, ka tieši „Kurbads” spēs operatīvi palīdzēt,

un vērsušies ar attiecīgu  lūgumu. Izmantojot sazaroto transporta tīklu Eiropā, „Kurbads” toreiz arī spējis operatīvi izlīdzēt komandai un tādējādi aizsākusies patstāvīga savstarpējā sadarbība.

„Mums nereti svarīgs ir piegādes ātrs termiņš un „Kurbads” to mums var nodrošināt bez aizķeršanās. Solītais piegādes datums allaž bijis konkrēts un tas netiek mainīts. „Kurbads” ir precīzs kā Šveices pulkstenis,” norāda skeletonisti.

Martins Dukurs_Kurbads 02

Savukārt „Kurbads un KO” loģistikas daļas vadītāja Kristīne Rīmene atzīst, ka izmantojot kompānijas transporta tīklu vajadzīgā brīdī līdzīgi ir spēts palīdzēt vairākiem cilvēkiem, kuri nes Latvijas vārdu pasaulē. „Atbalsts sportam ietilpst kompānijas ilgtermiņa stratēģijā,” piebilst Kristīne.

Dukuru gadījumā „Kurbads un KO” var pretendēt tikai uz atbalstītāja statusu. Proti, kompānija Dukurus nesponsorē tiešā veidā, bet, piemēram, Latvijas moto frīstaila līderi Jāni Rozīti jau vairākus gadus atbalsta daudz nopietnāk, tanī skaitā ar finanšu investīcijām.