Šonedēļ durvis vērs jauns „Volkswagen” partneris Daugavpilī

VW_Auto Welle_Daugavpils

Jauna oficiālā „Volkswagen” dīlercentra „Auto Welle” atklāšana Daugavpilī  notiks š.g. 24.aprīlī. Salona interjers  ir veidots pēc ražotāja korporatīvajiem standartiem un centra kopējā platība ir teju 1462 kvadrātmetru, no kuriem 520 ir atvēlēti jaunu automobiļu tirdzniecībai, bet 942 – servisam ar vairākām darba vietām, 7 pacēlājiem  un ekspresservisu.

Līdz šim Latvijā jaunas „Volkswagen” automašīnas bija iespējams iegādāties divos autocentros Rīgā, kā arī Ventspilī, Liepājā un Valmierā.

Daugavpils autocentra atklāšana ir plašs solis Latvijas austrumu robežas virzienā.

Atgādināsim, ka Latvijas austrumpusē savulaik no Rīgas tālākais „Volkswagen” centrs atradās Jēkabpilī, taču tas nepārdzīvoja krīzes gadus.

„Dīleru tīkla attīstība allaž bijusi „Volkswagen” importētāja Baltijas valstīs „Moller Baltic Import” viena no prioritātēm, kas nodrošina klientu apkalpošanu aptverot galvenos Latvijas reģionus, tādēļ esam gandarīti atvērt jaunu autosalonu vienā no Latvijas lielākajām pilsētām,” klāsta zīmola vadītājs Baltijas valstīs Māris Jansons.

Kā atzīst jaunā „Auto Welle” direktors Staņislavs Rosovskis: „Jaunā centra atvēršana būs īsti svētki Daugavpils un Latgales iedzīvotājiem. 10.maijā visi Daugavpils un Latgales mazākie iedzīvotāji un to vecāki laipni aicināti uz Ģimenes svētkiem, kuru ietvaros „Auto Wele” būs sarūpējusi dažādas izklaides un  pārsteigumus. Pasākuma ietvaros apmeklētāji varēs iepazīties ar jaunākajiem Volkswagen modeļiem un servisa pakalpojumiem.

„Auto Welle” atrodas 18.novembra ielā 68B , Daugavpilī un tas piedāvās pilnu pakalpojumu spektru „Volkswagen” automobiļiem – auto tirdzniecību, rezerves daļu tirdzniecību un servisa pakalpojumus.

Birkas: