„TC Motors” kļūs par (trešo) „Subaru” dīleri

TC Motors-Subaru 01

„Automedia.lv” kļuvis zināms, ka kompānija „TC Motors”, kas iepriekš bija pazīstama kā „Chrysler”, „Dodge”, „Jeep” un nelielu brīdi arī „Chevrolet” oficiālais pārstāvis, ar jūliju kļūs par „Subaru” dīleri.

Beidzamajos gados „TC Motors” bizness ir gājis kā pa viļņiem. Visupirms „Chrysler” koncerns dižķibeles ietekmē pārtrauca Eoropā „Dodge” tirdzniecību. Pēc tam – 2011. gadā arī pats „Chrysler” nonāca „FIAT” īpašumā un pēc tam diezgan ilgu laiku itāļu saimnieki netika skaidrībā ar amerikāņu zīmolu mārketinga politiku. Tā rezultātā Latvijas dīlerim tikai ar lielām pūlēm izdevās saglabāt „Chrysler” un „Jeep” dīlera statusu.

2012. gada pavasarī „TC Motors” kļuva par „Chevrolet” dīleri. Diemžēl jau pēc pusotra gada, tikko vēl uzņēmums bija paspējis savus klientus pieradināt pie jaunā zīmola, „Chevrolet” paziņoja, ka 2014. gada nogalē aiziet no Eiropas tirgus… Tā rezultātā ar šā gada 1. jūniju ir pārtraukts „TC Motors” dīlera līgums.

Tomēr autobiznesā daudz pieredzējušā uzņēmuma vadība joprojām nemet plinti krūmos un meklē jaunus variantus. Jau maijā „Automedia.lv” tika atklāts, ka vieta tukša nepaliks, tomēr neprecizējot, par kādu zīmolu ir runa.

Tagad tas kļuvis zināms!

TC Motors-Subaru 02

Piektdien, 4. jūlijā, braucot pa Krasta ielu, aculiecinieki varēja novērot, kā uz „TC Motors” fasādes tiek līmēts milzīgs „Subaru” zīmols, kas pilnīgi nepārprotami norāda uz uzņēmuma jauno specializāciju. Interesanti, ka arī „Subaru Latvija” mājas lapā jau ir svaigi papildināta informācija, kur līdzās līdz šim esošajiem dīleriem „Ad Rem Auto” un „Domenikss” piederošajam „Subaru Centram Imanta” ir minēts arī trešais sāncensis – „TC Motors”.

Nu ko, tādi ir jaunumi. Tad nu atliek vien novēlēt jaunajam „Subaru” dīlerim veiksmi biznesā!

Birkas: