“Toyota” servisa konsultantu konkursā labākie igauņi un lietuvieši

Toyota logo

Rīgā, 6. decembrī tika aizvadīts “Toyota” Baltijas valstu servisa konsultantu “Grand Prix” konkurss (Toyota Baltic Service Advisor Skills Grand Prix). Tajā uzvaru izcīnīja Viljar Sillamaa no Igaunijas uzņēmuma “Elke Auto” Viņš tika izvēlēts pēc sīvas cīņas, kas ilga vairāk nekā 4 stundas un ko vērtēja 10 neatkarīgi tiesneši no dažādām valstīm.

Labāko “Toyota” servisa konsultantu Baltijas valstīs vidū vēl ierindojās “Amserv Järve” pārstāvis Taavi Kašan (Igaunija), bet godpilno trešo vietu ieguva Nerijus Lamsargis no Lietuvas uzņēmuma “Solorina”.

“Toyota” servisa speciālistu konkurs norisinājās jau 10. reizi.

“Toyota” ir tradīcija katru gadu rīkot konkursus dažādām pēcpārdošanas profesijām. 2010. gadā Tallinā notika konkurss virsbūves un krāsošanas speciālistiem, bet pagājušā gadā, arī Tallinā, norisinājās konkurss servisu tehniskās apkopes speciālistiem.

Konkursā “Toyota” Baltijas valstu tīklu pārstāvēja vislabākie servisa konsultanti, kam bija jāveic četri uzdevumi. Katra uzdevuma izpildīšanai tika atvēlētas precīzi 45 minūtes. Darbstacijā tika ierīkotas 4 vienādas darbavietas, kur visi 4 konkursa dalībnieki vienlaikus veica vienu un to pašu uzdevumu. “Toyota” servisa konsultantiem bija jāizpilda automobiļa pieņemšanas un nodošanas procedūras, jāveic pēcapkalpošanas tālruņa zvans klientam un jānokārto rakstisks teorētiskais eksāmens saskaņā ar globālo TSA21 apmācību programmu.

Baltijas valstu “Grand Prix” uzvarētājs tiek pasludināts par Baltijas valstu čempionu. Čempioni no visas pasaules tiek aicināti uz “Toyota Motor Corporation” vadības mītni Japānā, lai 2013. gada rudenī piedalītos Starptautiskajā čempionu asamblejā. Tas ir vienu nedēļu ilgs pasākums, kur “Toyota” ģimenes labākie pārstāvji no visas pasaules tiekas, lai iepazītos viens ar otru un nosvinētu savus panākumus.

Birkas: