Tuvāk pakalpojumu ņēmējam ar SIXT+

Arnis_Jaudzems

Izvēršot pakalpojumu klāstu un stiprinot līdera pozīciju Baltijā, starptautiskais mobilitātes pakalpojumu sniedzējs SIXTieviesis jaunu automašīnu abonēšanas pakalpojumu SIXT+, kas jau no šīs nedēļas pieejams Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.SIXT+ sniegs privātpersonām un uzņēmumiem iespēju abonēt automašīnu, veicot fiksētu mēneša maksājumu, un pārtraukt abonementu jebkurā brīdībez līgumsoda.

SIXT+ auto abonēšana ir jauns pakalpojums, kas apvieno auto nomas un auto līzinga sniegtās ērtības. SIXT+ auto abonēšana īpaši piemērota privātpersonām, kā arī jaunajiem vai mazajiem uzņēmumiem, kuriem ikdienā ir nepieciešama sava automašīna, vienlaikuspašiem pārraugot naudas plūsmu un saistību termiņu.

Izmantojot SIXT+mājaslapu vai aplikāciju iespējams jau vienas darba dienas laikā tikt pie jaunas vai mazlietotas automašīnas bez ilgtermiņa saistībām

un par fiksētu mēneša maksu, kurā iekļautas visas ar auto uzturēšanu saistītās izmaksas.

“Šobrīd atrodamies dažādu izaicinājumu piepildītā laikā, kad inflācijas dēļ viss kļūst dārgāks, tostarp arī auto tirgus piedzīvo līdz šim nepieredzētas pārmaiņas visā pasaulē. Tā rezultātā līdz pat 20-30% palielinājušās gan jaunu, gan lietotu automašīnu cenas, kā arī to apkopes un uzturēšanas izmaksas.Plānojot jaunas automašīnas iegādi, cilvēki arvien pārdomātāk izvērtē nepieciešamību uzņemties jaunas un ilgstošasfinanšu saistības. Automašīnu abonēšana ir viens no veidiem kā iegūt plašasmobilitātes iespējas un visas personīgās automašīnaspiedāvātās ērtības, vienlaikus saglabājot kontroli par savu budžetu un ikmēneša maksājumiem,” norāda Arnis Jaudzems, SIXT vadītājs Baltijas valstīs.

Automašīnas abonēšanas maksā ir iekļauta auto lietošana ar noteiktu maksimālo nobraukumu un atļauto lietošanas teritoriju, kā arī visi nepieciešamie ikdienas pakalpojumi – automašīnas apdrošināšana, tehniskā apkope, ikdienas remontdarbi, vasaras un ziemas riepas, riepu glabāšana un maiņa, tehniskā apskate, palīdzība uz ceļa, kā arī aizvietošanas auto pēc nepieciešamības. Vienīgais, par ko būtu jārūpējas pašam – logu šķidrums un degviela.

SIXT+ autoparkā pieejams plašs automašīnu klāsts ar jauniem un mazlietotiem auto no tādiem pieprasītiem ražotājiem kā Toyota, Volkswagen, KIA, Škoda un citiem. SIXT+ auto abonēšanas pakalpojums ir balstīts uz SIXT starptautisko pieredzi, bet tās platformu izstrāde notikusi tepat Latvijā, radot mūsdienīgu un digitālu automašīnu abonēšanas pakalpojumu ar premium kvalitātes servisu un īpaši pārdomātu izdevīgumu.

Par SIXT Baltijā

Kopš 2010. gadaautoparku vadības uzņēmumsTransporentir SIXTfranšīzes partneris Baltijas valstīs. Uzņēmums sniedz auto nomas, auto abonēšanas un pilna servisa auto līzinga pakalpojumus, kopā apkalpojot 7000 automašīnas. Īstermiņa auto nomā pieejamas vairāk nekā 1000 BMW, Audi, Volkswagen, Toyota, Škodaun citu pasaules vadošo ražotāju automašīnas. Domājot par ilgtspējīgu uzņēmuma attīstību, ik gadu SIXT palielina videi draudzīgāko elektro un hibrīda dzinēja auto īpatsvaru.Baltijā SIXT auto nomas biroji atrodas Rīgā,Liepājā, Tallinā, Tartu, Viļņā, Kauņā, Palangā un Klaipēdā, kā arī šo pilsētu lidostās.