„Virši-A” audzē pārdotos degvielas apjomus

Virši-A

Lielākā pašmāju degvielas tirgotāja „Virsi-A” kopējais pārdotais degvielas litru apjoms 2015.gada pirmajā pusgadā pieaudzis par 15%, salīdzinot ar tādu pašu periodu pērn, ziņo uzņēmuma preses dienests.

„Virši-A” apkopotie dati liecina, ka pārdotais degvielas apjoms mazumtirdzniecībā palielinājies pat par 20%, salīdzinot ar 2014.gada pirmo pusgadu. Arī degvielas uzpildes staciju veikalu pārdošanas apjoms pieaudzis par 30%, salīdzinot ar attiecīgu pērnā gada periodu.

Tiesa – saprast, vai šis pieaugums ir palielinājis arī „Virši-A” tirgus daļu nevar,

jo līdzvērtīgus datus citi lielākie Latvijas degvielas tirdzniecības tīkli nav publiskojuši.

Analizējot faktorus, kas ļāvuši palielināt pārdošanas apjomus, “Virši-A” valdes priekšsēdētājs Jānis Riekstiņš norāda, ka tas galvenokārt saistīts ar degvielas uzpildes staciju tīkla paplašināšanu, kā arī esošo DUS modernizāciju.

“2015.gada pirmais pusgads „Virši-A” ir bijis īpaši veiksmīgs. Investējot gandrīz 2 miljonus eiro, esam aktīvi turpinājuši DUS tīkla paplašināšanos un modernizāciju. Tā rezultātā uzņēmums ir piedzīvojis būtisku pārdoto degvielas litru kāpumu, kā arī veikalu pārdošanas apjoma pieaugumu,” norāda uzņēmuma valdes priekšsēdis: Jānis Riekstiņš.

Līdz šim 2015.gadā atvērtas 2 jaunas „Virši-A” degvielas uzpildes stacijas –jauna DUS tika atklāta Cēsīs (DUS Cēsis Saulrīti), savukārt otra atvērta Rīgā (DUS Daugavgrīva). Tāpat uzņēmums ir arī modernizējis 2 stacijas – DUS Smiltene Vidzemē un DUS Ugāle Kurzemē.

Par uzņēmumu

Šogad „Virši-A” atzīmē 20 gadu jubileju darbībai Latvijas degvielas tirdzniecības nozarē, kuru laikā uzņēmums ir kļuvis par lielāko un pieredzes bagātāko pašmāju degvielas tirgotāju. Šobrīd tīklā ir 55 DUS, no kurām 51 ir pilna servisa, un tajā strādā vairāk nekā 360 darbinieki visos Latvijas reģionos.