„VIRŠI-A” auž tīklu ap Rīgu un atklāj jaunu degvielas uzpildes staciju Baložos

Virsi-a DUS Balozi

Turpinot degvielas uzpildes staciju (DUS) tīkla paplašināšanu, lielākais pašmāju degvielas tirgotājs AS „Virši-A” piektdien, 23.augustā atklās jaunu pilna servisa degvielas uzpildes staciju Pierīgā, Baložos.

Skaidri redzams, ka „Virši-A”, kas agrāk bija uzskatāma lielākoties par Vidzemes un Latgales reģiona DUS tīkla uzņēmumu, pamazām mērķtiecīgi izvērš darbību arī Rīgā un tās pievārtēs, kā arī Kurzemes pusē.

Jaunākās „Virši-A” uzpildes stacijas Pierīgā atrodas: DUS „Jugla”, Garkalnes novadā (Rīgas Biķernieku ielas turpinājumā pirms Rīgas apvedceļa A4), DUS ‘Granīta”, Granīta ielā (jau Stopiņu novada teritorijā), kā arī DUS „Baloži”, Ķekavas novadā uz šosejas A7 pie pagrieziena uz Baložiem.

Bez tam pašā Rīgā „Virši-A” jau darbojas četras DUS

– gan centra daļā (DUS ‘Pērnava”) un virzienā uz Vecmīlgrāvi (DUS „Uriekstes”), gan otrpus Daugavai – DUS „Mūkusala” blakām Salu tiltam un DUS „Tīraine”, izbraucot Jelgavas virzienā.

Rīgas ieņemšanas plāna pakāpeniskas īstenošanas nozīmīgumu netieši apliecina arī tas, ka DUS „Baloži” atklāšanā piedalīsies ne tikai ierastais uzņēmuma runasvīrs – „Virši-A” valdes priekšsēdētājs Jānis Riekstiņš, bet vēl arī divi uzņēmuma valdes locekļi – Andris Priedītis un Ilgvars Zuzulis.