„Virši-A” turpina izvērst DUS tīklu Latvijā un veidos vienotu maksājumu karšu sistēmu ar lietuviešiem un igauņiem

Virsi A DUS Daugavgriva

Lielākais pašmāju degvielas tirgotājs – akciju sabiedrība „Virši-A”, kas šogad atzīmē darbības Latvijas degvielas tirgū 20 gadu jubileju, 1.jūnijā Rīgā atvērusi jaunu degvielas uzpildes staciju (DUS). Savukārt maija beigās „Virši-A” vienojās par savstarpēju karšu apkalpošanu ar lielākajiem Lietuvas un Igaunijas pašmāju DUS tīkliem.

Jaunā, pēc skaita jau 55. „Virši-A” uzpildes stacija Rīgā atrodas Daugavgrīvas ielā 136 A. Tā iepriekš piederējusi „Dinaz” tīklam un iegādāta šī gada pavasarī.  Nu šī pilna servisa uzpildes stacija ir jau piektā „Viršī-A” DUS Rīgā. Tā modernizēta atbilstoši „Virši-A” zīmola labākajiem standartiem – tajā ir uzstādīti jaunākās paaudzes degvielas sūkņi, izveidots moderns veikals 64 m2 platībā, izveidota arī atpūtas zona, kur nesteidzīgi baudīt kafiju vai maltīti, kā arī pieejama automazgātava. Uzņēmums atklāj, ka

Daugavgrīvas DUS iegādē un modernizācijā ieguldīti vairāk nekā miljons eiro.

„Līdz ar jaunās stacijas atvēršanu atzīmējam divus būtiskus uzņēmuma darbības posmus – staciju skaits mūsu DUS tīklā ir sasniedzis 55, kā arī tiek atklāta piektā stacija Rīgā. Jaunās stacijas atvēršana Rīgā ir daļa no uzņēmuma stratēģijas, kuras ietvaros stiprinām savas tirgus pozīcijas tieši valsts centrālajā daļā un tās apkārtnē,” saka „Virši-A” valdes priekšsēdētājs Jānis Riekstiņš.

Virsi A DUS Daugavgriva 1

Piebildīsim vēl, ka maija otrajā pusē „Virši-A” atvēra trešo degvielas uzpildes staciju Cēsu pusē. Tā atrodas Cēsu novada Vaives pagastā. Vēsturiski tieši Vidzemes pusē savulaik aizsākās „Virši-A” Dus tīkla izveide. Līdz ar jaunā DUS atvēršanu Cēsīs, to skaits šai reģionā sasniedzis 27 DUS.

„Virši-A” pozīciju stiprināšanā un konkurencē ar ārvalstu degvielas tirgotājiem – norvēģu „Statoil”, somu „Neste” un krievu „Lukoil” – domājams, ka ļoti nozīmīgs ir arī maija beigās ar lielākajiem Lietuvas (“Gelvybe”) un Igaunijas („Olerex” ) pašmāju degvielas mazumtirgotājiem parakstītais nodomu protokols par savstarpējo sadarbību.

Sadarbības ietvaros plānots izveidot vienotu Baltijas mēroga degvielas karšu sistēmu,

lai triju sadarbības partneru klienti varētu ērti veikt degvielas uzpildi un citus pirkumus vairāk nekā 110 tirdzniecības vietās visā Baltijā.  Paredzēts, ka klienti, izmantojot sava mazumtirgotāja izsniegto degvielas kredītkarti un debetkarti, jau šī gada vasarā varēs sākt izmantot vietējos tirgos piedāvātās priekšrocības par ērtiem norēķiniem un atlaižu sistēmām arī pārējās Baltijas valstīs. Piebilstams, ka šī ir pirmā šāda veida sadarbība, kas noslēgta starp visu valstu vietējiem Baltijas degvielas mazumtirgotājiem.

Sadarbības nodomu protokola parakstīšana. No labās - Vīts Januškevičs, Jānis Riekstiņš (Virši-A) un Anti Mopels (Olerex)

Sadarbības nodomu protokola parakstīšana. No labās – Vīts Januškevičs  (Gelvybe), Jānis Riekstiņš (Virši-A) un Anti Mopels (Olerex).

Parakstītais nodomu protokols ir konceptuāla vienošanās par sadarbības uzsākšanu, un jau šī gada vasarā visu trīs degvielas tirgotāju klientu kartes tiks piemērotas aktivizācijai un darbībai visu partneru tīklos, informē „Virši-A”.