„Virši-A” turpina izvērsties arī lauku teritorijās

Virsi-A DUS Valle

Aizvadītā gada otrajā pusē bija vērojams, ka vietējā kapitāla lielākais degvielas tirgotājs „Virši-A” sava degvielas uzpildes staciju (DUS) tīkla paplašināšanu aktīvi izvērsa galvaspilsētā Rīgā, kur, protams, ir vieslielākā autmomobiļu koncentrācija. Savukārt šis gads aizsācies pārņemot zem sava karoga agrāko “Dinaz” DUS nomaļajā Vallē.

Jaunā „Virši-A” DUS „Valle”, kas atrodas Vecumnieku novada Valles pagastā (pēc agrākā administratīvā iedalījuma Aizkraukles rajonā), tomēr ir ne tikai vietējo iedzīvotāju iespēja iegādāties degvielu, bet šo vietu jau iepriekš iecienījuši arī tālbraucēji šoferi, kuri no Rīgas ceļā uz Daugavpili vai dodoties Lietuvas virzienā izvēlas braukt pa salīdzinoši mazāk noslogoto šoseju caur Vecumniekiem un tālāk caur Neretu.

Tālbraucējiem šoferiem „Virši-A” DUS „Valle” ir ērta, jo tajā ir pieejams 100 m2 liels auto placis, kas piemērots atpūtai un nakšņošanai.

Jāpiebilst, ka, pārpērkot DUS „Valle” no iepriekšējā šīs stacijas apsaimniekotāja, „Virši-A” ir paaugstinājuši tur pieejamo servisu un pakalpojumu klāstu. Piemēram, tur pieejams arī “Swedbank” bankomāts skaidras naudas izņemšanai, jo Latvijas reģionos bankomātu izvietojums ir rets un skaidras naudas izņemšana nereti ir problēma, informē uzņēmums.

Kopumā „Virši-A” DUS tīklā, kas lielākoties pagaidām tomēr izplatīts Vidzemē un valsts centrājā daļā, ir jau 47 degvielas uzpildes stacijas un uzņēmums nodarbina vairāk nekā 320 darbiniekus.