„Virši-A” un „Latvijas propāna gāze” paplašina klientu lojalitātes programmas

autogaze

Pašmāju lielākais degvielas tirgotājs AS „Virši-A” ir uzsācis sadarbību ar lielāko sašķidrinātās naftas gāzes piegādātāju Latvijas tirgū SIA „Latvijas propāna gāze” (LPG) par klientu lojalitātes programmas paplašināšanu.

Sadarbība paredz, ka 42 „Virši-A” pilna servisa degvielas uzpildes stacijās un 34 LPG uzpildes stacijās visā Latvijā tiks nodrošināta autogāzes, benzīna un dīzeļdegvielas iegāde ar atlaidi visiem „Impulss karte” un LPG klientu karšu turētājiem.

Sadarbība ir izveidota „Impulss karte” klientu lojalitātes programmas ietvaros, kurai kā sadarbības partneris ir pievienojusies LPG.

„Mēs esam gandarīti par sadarbības izveidošanu ar LPG, kas nozīmē arī „Virši-A” sniegto pakalpojumu klāsta paplašināšanu un jaunas iespējas mūsu klientiem. Autogāzes iegāde ir kļuvusi pieejamāka, jo ir nodrošināts lielāks uzpildes vietu skaits un garantēta konstanti zemāka cena,” stāsta „Virši-A” valdes priekšsēdētājs Jānis Riekstiņš.

„Uzņēmums Latvijas propāna gāze, pateicoties veiksmīgai sadarbībai  ar „VIRŠI-A”, saviem klientiem turpmāk spēs nodrošināt plašāku pakalpojumu klāstu par  vēl izdevīgāku cenu – visa veida degvielas iegādi  visā Latvijas teritorijā,” piebilst „Latvijas propāna gāze” autogāzes tīkla vadītājs Dmitrijs Sverčkausks.