100 uzlabojumi „Mitsubishi Outlander”

Ņujorkas starptautiskajā autoizstādē japāņu ražotājs „Mitsubishi” iepazīstinājis publiku ar modernizētu populārā krosovera „Outlander” modeli.

„Mitsubishi Outlander” ir veikts pamatīgs „feislifts”. Ražotāja pārstāvji uzsver, ka Tas ieguvis 100 dažādus uzlabojumus.

Mitsu_Outlander_4

Pamanāmākās, protams, ir vizuālās izmaiņas – jauns radiatora režģis, atšķirīga starmešu optika un citāds aizmugurējo durvju dizains. Salonā jaunumi ir mazāk nozīmīgi, tostarp citāds stūres rats, uzlabota sēdekļu apdare un atpakaļskata spogulis ar automātiskas aptumšošanas funkciju. Bet vērotāja acij nepamanītas paliek tādas lietas kā paaugstināta virsbūves konstruktīvā stingrība, pastiprināta un pilnveidota auto balstiekārta,

uzlabots durvju ailu pakojums un motora telpas skaņas izolācija.

Mitsu_Outlander_2

„Mitsubishi” dzinēju gammā nekādu izmaiņu nav, bet papildinājumu saņēmusi transmisiju palete – komplektā ar četrcilindru motoriem tagad pieejams astotās paaudzes „Jatco” CVT variators, kas ir ātrdarbīgāks par līdzšinējo – automobilis no nulles līdz simtam paātrinās par 0,3 sekundēm ātrāk –, turklāt nodrošina 5-7% degvielas ekonomiju. Komplektācijas versijas ar 3,0 l V6 dzinēju joprojām tiks aprīkotas ar sešpakāpju „automātu”.

Mitsu_Outlander_3

Eiropas tirgū modernizētais „Mitsubishi Outlander” nonāks maija beigās.

Birkas: