„Adam” saimi papildinās sportiska modifikācija

Opel-Adam_S_2015_800x600_wallpaper_03

„Opel” daudzkrāsainajai mazauto „Adam” saimei sagatavojis papildinājumu – sportisku versiju, kas būs atpazīstama pēc sevišķi spilgta „kostīma” un simbola „S” modeļa nosaukuma paplašinājumā.

„Adam S” raksturo izteiksmīgs dizains, sparīgs dzinējs un ļoti plašas individualizācijas iespējas. Zem tā motora pārsega atradīsies jaunākās paaudzes 1,4 l „EcoTec turbo” dzinējs ar 150 ZS jaudu. Tas ļauj mazajam hečbekam no nulles līdz 100 km/h paātrināties 8,5 sekundēs. Auto maksimālais ātrums pārsniegs 200 km/h robežu. Neraugoties uz savu sportiskumu, arī šis „Opel” dzinējs atbilst stingrajiem „Euro 6” ekoloģiskajiem standartiem.

Opel-Adam_S_2015_800x600_wallpaper_02

Sportiskais „Adam” brālītis vidēji patērē tikai 6,4 l/100km degvielas.

Dzinēja sportisko dabu palīdzēs realizēt īpaši pielāgota šasija un efektīva „OPC” bremžu sistēma. 18-collīgie riteņi ir apauti zemprofīla (225/35) riepās, bet aiz disku spieķiem redzamas sarkanas bremžu skavas.

Opel_adam_s_4

Priekšējā spoilera „lūpa”, paplatināti sānu sliekšņi, difuzora imitācija aizmugurējā bufera apakšmalā, kā arī antispārns virs aizmugurējo durvju stikla uzsver mazā auto sportiskumu. Tam pieejamas desmit speciālas virsbūves krāsojuma un četras jumta toņa kombinācijas.

Opel_adam_s_3

Vadītājam un priekšējam pasažierim tiek piedāvāti četru veidu sēdekļi, no kuriem trīs ir ekskluzīvi pieejami tikai „Adam S”. Piemēram, „Recaro Performance” sēdekļi ar „Morrocana” vai nappa ādas apdari. Salona interjers atspoguļo Red’n’Roll” dizainu dažādos veidos. Tostarp ādas pakete ietver sarkanu un melnu ādas stūri, ātrumpārslēga un stāvbremzes sviras, kā arī sarkanus un baltus akcentus instrumentu panelī un uz durvīm. To papildina tādas detaļas kā īpaši „Adam S” grīdas paklājiņi un atslēga raksturīgajā pelēki-melni-sarkanajā krāsu kombinācijā.

Opel-Adam_S_2015_800x600_wallpaper_04

„Adam S” aprīkojumā būs tonēti LED dienasgaismas un aizmugurējie lukturi, elektroniskā klimata kontrole un „Opel IntelliLink” multimediju sistēma, kas ir savietojama ar jaunākās paaudzes viedtālruņiem, kuros izmantotas „Android” vai „Apple iOS” operētājsistēmas. Tā nodrošina arī „Bluetooth” atbalstu.

Kā liecina ražotāja izplatītā informācija, „Adam S” nonāks sērijveida ražošanā 2015. gada pirmajā pusē.

Birkas: