Aizvadīts lielākais „Mustang” salidojums

Mustang_o

Par godu „Ford Mustang” 50 gadu jubilejai pagājušās nedēļas nogalē Vācijā norisinājās Eiropā līdz šim lielākais leģendāro amerikāņu muskuļauto salidojums.

Pasākumā vienkopus pulējās vairāk nekā 750 dažādu paaudžu „Mustang”. Savus spēkratus to īpašnieki uz Ķelni bija atgādājuši no dažādām Eiropas valstīm – Vācijas, Lielbritānijas, Beļģijas, Nīderlandes, Šveices, Zviedrijas, Austrijas, Dānijas, Francijas, Itālijas, Luksemburgas un Čehijas.

Salidojuma laikā ikviens interesents varēja iepazīties ar „Mustang” jaunākās paaudzes modeli, kas Vācijā līdz šim vēl nebija prezentēts.

„Mēs ļoti gaidām, kad šī automašīna būs iegādājama un aplūkojama arī pie mums.

Prognozēju, ka Latvijā tirdzniecībā jaunais „Mustang” nonāks nākamā gada vasarā,” teic „Inchcape Motors” mārketinga vadītāja Jana Garanča.

Atgādināsim, ka šā gada 24. maijā „Ford” rīkoja unikālu divu stundu akciju, kuras laikā internetā tika piedāvāta iespēja rezervēt pirmos 500 jaunās paaudzes „Mustang” Eiropas specifikācijā. Interese par jauno modeli izrādījās tik liela, ka pustūkstotis automašīnu tika rezervēts 30 sekunžu laikā. Kopumā ražotāja pārstāvji saņēma 9 300 pieteikumu.

Mustang_b

2014. gada 17. aprīlī tika atzīmēta 50. gadadiena kopš pirmā „Ford Mustang” laišanas pārdošanā. Laikā no 1964. gada „Ford” ir pārdevuši vairāk nekā 9 miljonus šā modeļa automobiļu. „Mustang”, kas „Facebook” vietnē ir atzīts par „tīkamāko transportlīdzekli pasaulē”, tūkstošiem reižu ir bijis redzams vai pieminēts filmās, televīzijā, dziesmās un videospēlēs un ir viens no 25 jaunajiem transportlīdzekļiem, kurus „Ford” plāno laist tirdzniecībā Eiropā tuvāko 5 gadu laikā.

Birkas: