„Alfa Romeo” atjauninājusi „MiTo”

alfa-romeo-mito

Itāļu kompānija „Alfa Romeo” ziņo, ka veikusi pusmūža „feisliftu” šarmantajam mazās klases hečbekam „MiTo”.

Ja ar vārdu „feislifts” mēs parasti saprotam auto sejas kosmētisku atsvaidzināšanu, tad „Alfa Romeo” gadījumā varam runāt tikai par vieglu deguna piepūderēšanu.

Viegla modifikācija skārusi vienīgi auto radiatora falšrežģi.

Tas lielākās māsas „Giulietta” stilā padarīts spožāk hromēts. Bez tam „MiTo” ieguvis jauna dizaina 15-collīgus riteņu diskus un piedāvājumā ir jauns krāsu tonis – pelēkais antracīts. Tas arī viss…

Salonā vienīgais redzamais jaunums ir „Uconnect” jaunās paaudzes multimediju sistēma ar priekšējā paneļa centrā novietotu piecu collu ekrānu. Kā liecina ražotāj informācija, „MiTo” interjerā izmantoti kvalitatīvāki apdares materiāli un tiek piedāvātas atraktīvākas krāsu kombinācijas.

Itāļu ražotājs „MiTo” dzinēju gammu papildinājis ar „Fiat TwinAir” divcilindru 0,9 l turbomotoru, kas attīsta 105 ZS un 145 Nm. Tas ļauj mazajam hečbekam no nulles līdz simtam paātrināties 11,4 sekundēs, bet auto maksimālā ātruma robeža ir pie 184 km/h. Dzinēja vidējais degvielas patēriņš ir 4,2 l/100 km.

„Alfa Romeo” pārstāvji ziņo, ka atjauninātais „MiTo” Itālijā nonāks tirdzniecībā jau jūlija sākumā, bet sitos Eiropas tirgos visdrīzākais augusta otrajā pusē.

Birkas: ,