„Alfa Romeo Giulia” satrauc konkurentus

000001alfagiulia

Neraugoties uz to, ka „Alfa Romeo” topošā sedana „Giulia” tehniskie parametri vēl pagaidām nekur nav publicēti, konkurentu nometnē jau jūtama zināma viļņošanās.

Modelis pagaidām ticis parādīts tikai slēgtā itāļu ražotāja dīleru mītiņā, bet tā oficiālā pirmizrāde paredzēta septembrī Frankfurtes autoizstādē.

Zināms, ka ražotāja pārstāvji nav knapinājušies un iepazīstinājuši pieaicināto izredzēto sabiedrību ar automobiļa topversiju „Quadrifoglio Verde” (QV). Tās aprīkojumā ir „Ferrari” izstrādāts sešcilindru turbomotors, kas attīsta 510 ZS un ļauj automobilim no nulles līdz pirmajam simtam (100 km/h) paātrināties 3,9 sekundēs. Bet itāļu izdevums „AlVolante” ziņo, ka šāda „Alfa Romeo Giulia” Nardo ovālā sasniegusi 321 km/h lielu maksimālo ātrumu.

Vāciešiem ir par ko aizdomāties.

Par maksimālo ātrumu nav jautājumu – tas visiem vācu modeļiem ir ierobežots pie 250 km/h. Bet dragreisa disciplīnā, pēc visa spriežot, „Giulia” liks tiem rīt putekļus. Atgādināsim, ka „BMW M3” (431 ZS) simtu sasniedz 4,3 sekundēs, bet „Mercedes-AMG C63 S” (510 ZS) to spēj 4,0 sekundēs. Vēl nedaudz labāk izskatās „Cadillac ATS-V” (470 ZS) ar savām 3,9 sekundēm.

alfaromeogiuliacgi_1

Tiesa, diez vai spožie dinamiskie parametri nodrošinās Džūlijai tikpat spožus realizācijas rādītājus. Gadu gaitā itāļu zīmols ir sabojājis savu reputāciju, ražojot vizuāli atraktīvus, bet tehniski švakus un neuzticamus modeļus, un tādēļ pamatīgi noplicinājis savu kādreiz visai apjomīgo fanu saimi. Lai gan vēl jau nav zaudēta iespēja atgriezties…

Birkas: