„Alfa Romeo” modeļa „Mito SBK” reklāmai izmanto sadarbību ar „World Superbike” (video)

Alfa-Romeo-MiTo-SBK-2

Ņemot vērā, ka itāļu autoražotājs ir „World Seperbike” seriāla atbalstītājs, „Alfa Romeo” izvēlētais veids kā reklamēt modeli „Mito SBK” nav neloģisks, taču tik un tā mazliet savdabīgs un atšķirīgs.

„Alfa Romeo” mašīnas motosacensībās tiek izmantotas drošības transporta jeb Safety Car statusā. Tad nu attīstot šo tēmu ir tapis „SBK” reklāmas klips, nosēdinot pie „Alfa Romeo MiTo SBK” stūres profesionālu sacīkšu braucēju un pieaicinot citu sportistu ar motociklu „Kawasaki Ninja”. Starp citu, “Mito SBK” ir itāļu hečbeka  speciālā versija, kam piešķirts nosaukuma paplašinājums „Quadrifoglio Verde SBK” un abreviatūra SBK nosaukumā ir pieņemts saīsinājums no vārda „superbike”.

Video „Mito SBK” ar speciālas rampas palīdzību tiek nolikts braucam uz diviem riteņiem, bet

motobraucējs mašīnai patraucas garām, izspraukdamies tai teju pa apakšu zem gaisā paceltās puses riteņiem.

Izpildot triku, pie „Alfa Romeo Mito SBK” stūres bija profesionālais britu autosportists Pols Svifts, savukārt „Kawasaki Ninja” seglos atradās viņa tautietis, superbaiku pasaules čempionāta veterāns Kriss Volkers.

Salīdzinājumā ar jaunu automobiļu ierastajām reklāmām, „Mito SBK” reklāmas rullītis ir tiešām efektīgs, taču… YouTube.com ir papilnam dažādu video, kur visvisādi veikli un pārgalvīgi dīvaiņi uz diviem riteņiem bez jebkādas palīgrampas izmantošanas paceļ apvidus automobiļus un pat autobusus!

Birkas: