„Alfa Romeo” vairs neizgatvos priekšpiedziņas mašīnas

Alfa-Romeo-4C-front-left-view

Ar 2015. gadu itāļu autoražotājs „Alfa Romeo” pārstās izgatavot priekšpiedziņas hečbekus un koncentrēs visus spēkus sportisku aizmugurējās piedziņas modeļu ražošanai.

Pašlaik „Alfa Romeo” sērijveidā izgatavo tikai divus modeļus – „MiTo” un „Giulietta”, bet jau drīzumā tirgū tiks laista aizmugurējās piedziņas kupeja „4C” (attēlā). Bez tam zināms, ka itāļi kopīgi ar japāņu dizaineriem gatavo izlaidei jaunās paaudzes „Mazda MX-5”, kam paredzēts arī dvīnis „Alfa Romeo Spider”.

Austrāliešu žurnāls „CarAdvice”, atsaucoties kompānijas pārstāvju informāciju, ziņo, ka

māteskoncerna „FIAT” stratēģija paredz vēl ciešāku „Alfa Romeo” un „Maserati” sadarbību.

Tās ietvaros abi ražotāji izmantos unificētas aizmugurējo riteņu piedziņas platformas un kopīgus tehniskos risinājumus. Tas ļaus samazināt „Maserati” ražošanas izmaksas, kā arī atjaunot „Alfa Romeo” jau krietni pabalējušo sportisko automobiļu ražotāja tēlu.

Zināms, ka 2015. gadā plānots laist klajā „Alfa Romeo Giulia”, kas kļūs par 3. sērijas „BMW” tiešo konkurentu. Tam sekos sportiska kupeja „Alfetta”, kas tiek veidota, izmantojot „Maseratti Ghibli” modeļa platformu. Turklāt jau labu laiku klīst baumas, ka „Alfa Romeo” dizaina centrā top arī sportiski utilitārs automobilis (SUV)…

Birkas: ,