„Alpine” sporta auto tiek solīts gatavs pēc trim gadiem

Renault_Alpine_A110_50 001

„Renault” mārketinga departamenta vadītājs Stīvens Normans apstiprinājis, ka atraktīvais koncepts „Alpine A110-50” 2015. gada beigās kļūs par sērijveida sporta automobili.

Jau pirms pāris gadiem „Renault” pārstāvji vēstīja par apņemšanos atjaunot sportisko „Alpine” zīmolu. Šobrīd kļuvis zināms, ka pirmais šobrīd sagatavošanā esošais

„Alpine” modelis, kas top sadarbībā ar britu sporta auto speciālistiem no „Caterham”,  iecerēts kā tiešs „Audi TT” un „Porsche Boxter” konkurents.

„Mūsu automobilis atšķirībā no vācu sportistiem būs ar raksturīgu franču šarmu, vieglāku konstrukciju un maigāku raksturu,” teic Normans. „Mēs jau zinām, kas būs tā potenciālais pircējs – tas būs vai nu francūzis vai arī franciski domājošs cilvēks.”

Nekādas precīzākas informācijas par topošo „Alpine” atlētu nav. Eksperti min, vai tas tiks aprīkots ar 1,6 l litru (250 ZS) turbomotoru no „Clio RS”, vai tomēr ar 2,0 litru (265 ZS) dzinēju no „Megane 265 Cup”. Tomēr nav izslēgts vēl arī kāds trešais variants. Tiek lēsts, ka automobiļa cena varētu būt ap 60 000 eiro. Pacietīsimies! Nāks laiks, būs vairāk skaidrības…

Birkas: