Amatiersacensību Red Bull Kart Fight Latvijas fināla laikā prezentēs jauno „Škoda Octavia RS”

Skoda_Octavia_Combi_RS_01

Sestdien, 31. augustā „Škoda” autosalonā Biķernieku ielā 120 un “SKY” lielveikala stāvvietā norisināsies Red Bull Kart Fight kartinga sacensību seriāla fināls, kura laikā ne vien tiks noskaidrots ātrākais kartingu pilots, bet arī Latvijas pirmizrādi piedzīvos jaunākais un sportiskākais „Škoda” modelis „Octavia RS”.

Pirms lielā fināla, kas notiks tikai un vienīgi Red Bull Kart Fight finālam speciāli izveidotā trasē „Škoda” oficiālā pārstāvja „Karlo Motors” un lielveikala „SKY” teritorijā,

Kandavā, Ropažos un Madonā norisinājās trīs atlases kārtas, kurās tika noskaidroti sešdesmit ātrākie amatieru kartinga piloti.

Tieši viņi cīnīsies par galveno balvu – ceļazīmi uz Austriju, kur norisināsies vispasaules Red Bull Kart Fight fināls. Atlases kārtas pierādīja, ka šogad sacensībām ir pieteikušies paši ātrākie piloti un par spraigas cīņas trūkumu nevienam sacensību apmeklētājam nebūs jāsūdzas. Unikālā fināla trase ir izveidota teritorijā, kurā nekad nav bijusi trase un tās plānojumā viens no slavenākajiem Latvijas autosportistiem Haralds Šlegelmilhs ir iekļāvis vairākas rozīnītes.

Red Bull Kart Fight fināla vērošanu varēs apvienot ar patīkamu iepazīšanos – „Škoda” salonā savu oficiālo pirmizrādi Latvijā piedzīvos visu laiku sportiskākā „Octavia” – trešās paaudzes
„Octavia RS”, kas ir pieejama ar 2,0 litru, 220 Zs benzīna turbodzinēju vai 2,0 litru, 184 Zs turbodīzeli un ļoti bagātīgu standartaprīkojumu. Pirmais modelis, kas ir sasniedzis Latviju, ir „Octavia Combi RS” ar 2,0 litru dīzeļdzinēju un DSG pārnesumkārbu.

Skoda_Octavia_Combi_RS_02

Red Bull Kart Fight sacensības 31. augustā sāksies pulksten 11:00, kad tiks dots starts pirmajiem treniņbraucieniem. Tiem sekos pieci pusfināli, slavenību brauciens, žurnālistu sacensības un fināla sacensības, kas noslēgsies ar apbalvošanu nedaudz pēc pulksten 17:00.

Birkas: