Amerikāņiem iepaticies „Legacy” koncepts

Subaru-Legacy-Concept1

Losandželosas autoizstādē izrādītais nākamās paaudzes „Subaru Legacy” koncepts izpelnījies publikas simpātijas un pozitīvas ekspertu atsauksmes.

Reti gadās, ka divas augstākās kategorijas spēkratu izstādes zemeslodes pretējās pusēs notiek vienā laikā. un ražotājiem nenākas viegli līdzīgās proporcijās sadalīt spēkus un veltīt uzmanību abiem pasākumiem. Šoreiz nu tā sagadījies – paralēli norisinās Losandželosas un Tokijas autošovi.

Subaru-Legacy-Concept3

Lielākā daļa Japānas autoražotāju, protams, savus galvenos jaunumus izrādīja pašmāju publikai, turpretim „Subaru” bija izlēmuši atraktīvo „Legacy Concept” prezentēt Amerikas publikai.

„Legacy Concept” veidots kā četrdurvju kupejsedans.

Subaru-Legacy-Concept-5

Salīdzinājumā ar konservatīvajiem līdzšinējiem modeļiem tas izskatās stilīgi un nudien efektīvi. Mašīnas riteņu bāze ir izstiepta līdz visai respektabliem 2880 mm, virsbūves garums ir 4930 mm, platums – 1940 mm, bet augstums – 1500 mm. Nekādu tehnisko informāciju ne par konceptu, ne vēl jo vairāk par gaidāmo sērijveida modeli „Subaru” pārstāvji pagaidām nav atklājuši. Taču zināms, ka nākamās paaudzes „Legacy” sērijveida ražošanas sākums ir plānots 2014. gada beigās.

Subaru-Legacy-Concept-4

Interesanti, ka, pat neraugoties uz ļoti skopo informāciju par to, „Legacy Concept” ir izpelnījies pozitīvas atsauksmes gan no auto nozares ekspertu, gan dažādu autoritatīvu mediju puses. Un publikas lielā interese par to ļauj cerēt, ka jaunās paaudzes modelis būs pieprasītāks nekā tagadējais.

Birkas: