Amerikāņiem izrādīs atjauninātu „Cruze”

Chevrolet_cruze_2

Ņujorkas starptautiskajā autoizstādē „Chevrolet” gatavojas prezentēt kompaktsedana „Cruze” modernizēto versiju.

Trešdien (16.04.) ar speciālu preses dienu darbu sāks Ņujorkas spēkratu izstāde, un tieši trešdien arī paredzēta „Cruze” oficiālā pirmizrāde. Taču jau tagad autokoncerna informatīvais dienests ir publicējis atjauninātā modeļa pirmos attēlus un nelielas informācijas druskas.

Kā jau varēja gaidīt un bildēs arī redzams, ka „Cruze” izskats būtiski nav izmainījies, taču sedans nudien izskatās svaigāk.

Tā „sejai” jaunu grimasi piešķir divdaļīga radiatora reste un atšķirīgas formas miglas lukturi.

Nelielas izmaiņas skārušas arī interjeru, tostarp bagāžnieka atvēršanas taustiņš tagad novietos uz viduskonsoles, bet centrālās atslēgas poga pārceļojusi uz vadītāja durvju elkoņa balsta smaili. Bez tam braucēju ērtībām ir ierīkoti nedaudz citādi gl;ažu turētāji, kuros tagad var nostiprināt ne tikai apaļas pudeles un glāzes. Ja runājam par tehnoloģisko pakojumu, tad „Cruze” aprīkojumā (pieejama par par papildu samaksu) tagad iekļauta jaunākās paaudzes „MyLink” multimediju sistēma ar 7-collīgu skārienjutīgu ekrānu, kas nodrošina ne tikai GPS servisu, bet arī bezvadu pieeju internetam, iespēju pieslēgt operētājsistēmu „iPhone iOS 7” u.tml.

Chevrolet_cruze_1

ASV tirgū „Cruze” dzinēju gammā paredzēti trīs spēka agregāti: jau pazīstamais 1,8 l/138 ZS atmosfēriskais benzīna motors, 1,4 l turbomotors ar tādu pašu jaudu, kā arī divlitrīgs dīzeļdzinējs, kas attīsta līdz 151 ZS. Tos iespējams komplektēt gan ar mehānisko pārnesumkārbu, gan ar „automātu”.

Modernizētā „Chevrolet Cruze” Amerikas tirgū startēs šā gada rudenī. Sakarā ar „Chevrolet” aiziešanu no Eiropas, šajā tirgus reģionā, tostarp arī Latvijā tā pārdota netiks.

Birkas: