Amerikas “Wards 10 Best Engines&Propulsion Systems” izceļ arī Eiropā pieejamo “Hyundai Ioniq 5″

Hyundai Ioniq 5 - 1

“Hyundai” pilnībā elektriskā automobiļa “Ioniq 5″ piedziņa ir atzīta par vienu no 2022.gada Wards 10 Best Engines&Propulsion Systems (Wards 10 labākās dzinēju un piedziņas sistēmas). Šī balva tiek pasniegta reizi gadā, un to piešķir par sasniegumiem spēka agregātu izstrādē, novērtējot pilnīgi jaunus un ievērojami uzlabotus risinājumus. “Ioniq 5″ tika godalgots par veiktspēju, uzlādi, nobraukuma rezervi un cenu.

WardsAuto ir Sautfīldā (Mičiganā) bāzēts Informa Tech uzņēmums, kas auto informācijas jomā darbojas jau vairāk nekā 90 gadus, bet savas balvas pasniedz kopš 1995.gada. WardsAuto ir pasaules vadošā pārskatu un analīzes platforma transporta nozarē, taču tāpat tā iesaistās nākotnes vīziju veidošanā visiem auto biznesa aspektiem – sākot no tehnoloģiju centriem un rūpnīcām, beidzot ar autosaloniem. “Hyundai” šo gadu laikā ir ieguvis piecpadsmit Wards 10 Best Engines&Propulsion Systems apbalvojumus.

Hyundai Ioniq 5 - 2

“Līdz ar mūsu jaunās E-GMP platformas ieviešanu Ioniq 5 demonstrē jaunus elektroauto piedziņas sasniegumus pasaules mērogā – superātru uzlādi un spēju uzlādēt ārējos patērētājus jeb divvirzienu uzlādi. Mēs esam ļoti gandarīti, ka Wards atkal ir atzinis mūsu līderpozīcijas videi draudzīgu tehnoloģiju jomā,” saka Bjungo Lī, Hyundai America Technical Center Inc elektropiedziņas attīstības direktors.

Savukārt WardsAuto tiesnesis Drū Vinters saka: “Tā kā ir izmantotas visas priekšrocības, ko dod elektroauto platforma (piemēram, to neierobežo transmisijas tunelis), “Ioniq 5″ piedāvā arī ietilpīgu salonu. Tāpēc piedziņa nav vienīgais arguments par labu “Ioniq 5″, patiesībā tas no jauna pārdefinē mūsdienīga transportlīdzekļa jēdzienu.”

Hyundai Ioniq 5 - 3

Wards konkurss šogad norisinājās 28. reizi. Tas tikai izveidots, lai apbalvotu izcilus sasniegumus spēka agregātu jomā un suminātu komandas par spēju panākt lielāku jaudu, lielāku griezes momentu un augstāku efektivitāti. Šogad par prestižo atzinību sacentās 29 konkursanti. Uz balvu var pretendēt pilnīgi jauni un būtiski atjaunināti spēka agregāti, kā arī 2021. gada klases uzvarētāji.

2022. gada Wards 10 labāko dzinēju un piedziņas sistēmu uzvarētāji, kas uzskaitīti alfabētiskā secībā:

• Acura Integra A-Spec – 1,5 L DOHC ar turbokompresoru 4-cil.

• Ford F-150 Lightning – elektriskā piedziņas sistēma

• GMC Hummer EV – elektriskās piedziņas sistēma

• Hyundai IONIQ 5 – elektriskās piedziņas sistēma

• Lucid Air – elektriskā piedziņas sistēma

• Mercedes-Benz AMG EQS – Electric Propulsion System

• Nissan Rogue – 1,5 l mainīgas kompresijas turbokompresoru DOHC 3-cil.

• Stellantis Jeep Grand Cherokee 4xe – 2.0L Turbocharged DOHC 4-Cyl. PHEV

• Stellantis Jeep Grand Wagoneer – 3.0L Turbokompresors DOHC I-6

• Toyota Tundra i-FORCE MAX – 3,5 l DOHC V-6 HEV ar turbokompresoru

 

Birkas: