Aprīlī Ķīpsalā notiks lielākā autoindustrijas izstāde Baltijā – „Auto 2015’’

1_Izstade Auto 2014

Trīs dienas – no 10. līdz 12.aprīlim Ķīpsalā – interesentus pulcēs ikgadējā starptautiskā autoindustrijas izstāde „Auto 2015’’, kas kā ierasts apvienos jaunu auto, komerctransporta un autopiederumu ekspozīcijas. Tāpat izstādē būs skatāmi Latvijā un ārvalstīs  apdarināti tūninga automobiļi.

Jau šobrīd zināms, ka izstādes „Auto 2015” apmeklētājus ar savu klātbūtni priecēs jaunākie „Alfa Romeo”, „Fiat”, „Jeep”, „Maserati”, „Nissan”, „Citroen”, „Kia”, „Peugeot”, „Renault”, „Subaru”, „Chrysler”, „Dodge”, „Ford”, „Mazda” autoražotāju spēkrati, ziņo izstādes rīkotāja – „BT 1” preses dienests.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma izstādē „Auto” ar ievērojamu ekspozīciju apmeklētājus atkal sveiks arī „Škoda”.

Viens no gaidāmajiem izstādes jaunumiem – kompaktais apvidus auto „Jeep Renegade” jau februāra sākumā vietējos ceļos tika atrādīts žurnālistiem un auto speciālistiem. Konkrētāk par jaunajiem modeļiem, kas būs skatāmi izstādē, organizatori sola informēt drīzumā.

Izstādes ekspozīcija būs iedalīta četrās daļās.

Jauno automobiļu ekspozīciju papildinās:

„Auto mehānika 2015” ekspozīcijā ne tikai profesionāļi, bet arī ikdienas autolietotāji varēs atrast daudz noderīgu risinājumu – jaunākās paaudzes autogāzes iekārtas, signalizācijas, autokosmētiku, plašu riepu un disku piedāvājumu u.c. Vienlaikus jau astoto reizi norisināsies Baltijas mēroga jauno automehāniķu profesionālās sacensības Auto mehānika 2015, kurās par uzvaru cīnīsies labākās komandas no specializētajām mācību iestādēm un tehnikumiem. Spraigajās fināla sacensībās jaunajiem mehāniķiem auto dīleri piedāvās darboties ar pašām jaunākajām autoservisa iekārtām, lai noskaidrotu labākos no labākajiem. Ikviens apmeklētājs un interesents ir aicināts vērot sacensības un arī aplūkot jaunākās iekārtas darbībā.

„Transporta tehnika 2015”  ekspozīcija piedāvās iepazīties ar jaunākajiem „Volvo”, „MAZ” un citu marku kravas automobiļiem un piekabēm, „Setra” autobusiem un daudziem citiem komerctransporta jaunākajiem aprīkojuma un servisa uzņēmumu piedāvājumiem.

Lielākie pārsteigumi gaidāmi „Auto exotica 2015” paviljonā, kur ar saviem jaunākajiem veikumiem iepazīstinās vairāki desmiti tūninga virtuozi. Lai arī izstādes organizatori pagaidām saglabā intrigu, tomēr zināms – būs tūninga meistari no Latvijas, Somijas, Zviedrijas, Igaunijas, Lietuvas un citām valstīm. Starp citu, Vācijas pārstāvji uz izstādi sola atvest īpaši jaudīgus auto, kas tiek speciāli sagatavoti labu rezultātu uzrādīšanai slavenajā un sarežģītajā Nirburgringas trasē.

Blakus ārvalstu un pašmāju tūninga studijām un autosporta komandām izstādes apmeklētāji varēs vienkopus iepazīties ar Baltijā plašāko tūninga un auto sporta piederumu un aksesuāru klāstu.

Izstādi “Auto 2015” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība „BT 1”.