Ar īpašu tirdniecības akciju un labdarības izsoli „Domenikss” atzīmē „Mercedes-Benz” 20 gadus Latvijā

Mercedes Benz

Pirmais jaunais „Mercedes-Benz” automobilis, kas pirms 20 gadiem tika pārdots Latvijā, bija „Mercedes-Benz E-Class”. Atzīmējot pasaules auto industrijas pioniera „Mercedes-Benz” oficiālo ienākšanu Latvijas tirgū, šā gada 30.novembrī, pirlvarotais pārstāvis „Domenikss” rīko īpašu 20 stundu tirdzniecības akciju, kuras laikā par svētku cenām būšot pieejami 20 īpaši „Mercedes” automobiļu piedāvājumi.

Latvijā „Mercedes-Benz” ir vienīgais premium klases automobiļu zīmols, kura importētājs ir 100% pašmāju uzņēmums. No uzņēmuma ar vienu autosalonu Rīgā gadu gaitā ir izveidojusies „Domenikss grupa”, kas pašlaik ietver 3 Eiropas līmeņa auto tirdzniecības vietas, nodrošinot kā vieglo automobiļu, tā arī komerctransporta, tostarp kravas mašīnu un autobusu tirdzniecību un servisa pakalpojumus, kā arī mazlietoto automašīnu pārdošanu.

Par godu nozīmīgajai jubilejai un godinot „Mercedes-Benz” devumu Formula 1 sacensību attīstībā,

30. novembrī „Domenikss” rīkos arī īpašu fotoizstādi – labdarības izsoli.

Tās laikā apskatei tiks izliktas un izsolītas 20 īpašas fotogrāfu Renāra Kora un Riharda Streiķa šogad Valensijā F1 Eiropas „Grand Prix” sacīkšu laikā tapušās lielformāta fotogrāfijas. Visus izsolē iegūtos līdzekļus „Domenikss” ziedos Imantas bērnu namam velodarbnīcas izveidei.

„Pirms divdesmit gadiem Latvijā ienāca daudzu autobraucēju sapnis – „Mercedes-Benz”, kas var lepoties ar vairāk nekā gadsimta senu vēsturi un labākajām autobūves tradīcijām. Ar gandarījumu varu teikt, ka „Mercedes-Benz” ir iekarojis pārliecinošu vietu Latvijas auto tirgū. Mūsu klienti ir privātpersonas un uzņēmumi. Par godu nozīmīgajai jubilejā esam sagatavojuši 20 izcilus „Mercedes-Benz” automobiļus, kas par svētku cenām būs pieejami tikai 20 stundas. Ja vēlaties sev vai savam tuvākajam pasniegt dāvanu, tad kāpēc lai tas nebūtu jauns „Mercedes-Benz”?”, aicina „Domenikss” ģenerāldirektors Viktors Troicins.

Par Domenikss: „Domenikss grupā” ietilpst SIA „Domenikss” – „Daimler AG” ģenerālpārstāvis Latvijā, kas nodarbojas ar „Mercedes-Benz” vieglo un apvidus automobiļu, pasažieru un kravas mikroautobusu, kravas automobiļu un autobusu tirdzniecību. „Domenikss” ir arī autorizēts „Mitsubishi Fuso” ģenerālpārstāvis Latvijā, kas nodarbojas ar kravas automobiļu „Mitsubishi Fuso Canter” tirdzniecību; oriģinālo „Mercedes-Benz”, „Mitsubishi Fuso” rezerves daļu tirdzniecību un servisa pakalpojumu sniegšanu. SIA „Domenikss” ir filiāles Ventspilī un Daugavpilī, bet SIA „Baltijas Auto Centrs” nodarbojas ar mazlietotu automobiļu tirdzniecību. „Domenikss” ierindots laikraksta „Dienas Bizness” veidotajā Latvijas lielāko uzņēmumu topā TOP 500.