Arī „Mercedes” izgatavojis kupeju krosam

Merc_MLC_1

Nule kā atklātajā Pekinas autoizstādē galvenais jaunums „Mercedes-Benz” stendā ir krosovers, kuram nosaukumu, kā izskatās, Štutgartes ražotājam nav sanācis izgudrot – „Concept Coupe SUV”.

Aplūkojot automobiļa „kaut kur jau redzēto” silueta līniju, kļūst skaidra tā mērķauditorija – krievu, ķīniešu un arābu jaunbagātnieki (un citu tautību to gara radinieki) ar visai apšaubāmu gaumi, kas līdz šim ir izvēlējušies „BMW X6”.

Pie nepilnu piecu metru garuma, „Concept Coupe SUV” platums ir iespaidīgi divi metri, bet augstums – 1,75 m. Uzsvērti bravūrīgu stāju automobilim nodrošina 22-collīgi riteņi.

Merc_MLC_3

Tas ieguvis „Mercedes” jaunā stila „sejas” vaibstus un oriģinālu aizmugures daļas dizainu. Šeit nepārprotami jūtams, ka

Štutgartes dizaineri ļoti centušies, lai tikai uzzīmētu kaut ko atšķirīgu no „BMW”.

Izstādes eksponātam zem motora pārsega atrodas trīslitrīgs V6 dzinējs ar 333 ZS un 480 Nm pārī ar deviņpakāpju automātisko pārnesumkārbu un „4Matic” pilnpiedziņas transmisija. Par izsmalcinātu gaitu kā uz cietā ceļa seguma, tā arī neceļos rūpējas (diez vai konceptam šādas rūpes ir nepieciešamas…) piekares elektroniskā dinamiskās stabilitātes sistēma „Active Curve”.

Merc_MLC_2

Kā nojaušams no „Mercedes” ražošanas grafikiem, „Concept Coupe SUV” varētu materializēties sērijveida modelī – kā tā iespējamais nosaukums tiek minēts „MLC” – nākamā gada otrajā pusē. Ražotāja pārstāvji sīkākos komentāros par šo tēmu pagaidām neielaižas.

Birkas: