Arī „SsangYong” laidīs klajā „Juke” sāncensi

SsangYong-Tivoli-0

Ķīniešu-indiešu kompānija „Ssang Yong” janvārī Detroitas autoizstādē gatavojas prezentēt kompaktklases parketa džipiņu, kas nosaukts populārā itāļu kūrorta „Tivoli” vārdā.

Tomēr kompānijas pārstāvji nav centušies līdz janvāra vidum šo jaunumu glabāt noslēpumā, bet nodevuši medijiem pirmās mazā krosovera bildes un ļoti virspusēju informāciju par to.

„Ssang Yong” iecerējuši, ka viņu lolojums kļūs par tādu Eiropā jau iecienītu modeļu kā „Nissan Juke”, „Opel Mokka”, „Renault Captur”, „Peugeot 2008” u.tml. sāncensi. Lai „Tivoli” padarītu interesantu jānāka gada gājuma klientiem, korejieši sola tam daudzveidīgas personalizācijas iespējas – atraktīvas virsbūves un interjera krāsu kombinācijas, tehnoloģiski modernu un daudzveidīgu papildu aprīkojumu –, kā arī bagātīgu aktīvās un pasīvās drošības komplektu.

Par tehnisko pakojumu pagaidām nav daudz informācijas. Ražotāja pārstāvji tikvien kā atklājuši, ka automobilis tiks aprīkots ar četru cilindru 1,6 l benzīna vai tāda paša darba tilpuma dīzeļdzinēju. Abi atbildīšot „Euro 6” ekoloģiskajiem normatīviem. Bāzes versijā tie tiks komplektēti ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu, taču par papildu samaksu klienti varēs izvēlēties arī „automātu”.

Mazais krosovers tiks piedāvāts gan ar priekšējo riteņu, gan visu riteņu piedziņu.

Pagaidām nav zināms, kad šāds modelis varētu nonākt tirgū un cik tāds maksās. Taču britu mediji, atsaucoties uz informācijas avotiem kompānijas iekšienē, ziņo, ka cena varētu sākties no 14 000 eiro.

Birkas: