Atklāj „Renault” filiāli Alžīrijā

RenaultGroup_63235_global_en

Pirmdien, 10. novembrī Orānas provincē Alžīrijā svinīgi tika atklāta „Renault” jaunā montāžas rūpnīca.

„Renault Algérie Production” ražotnes atklāšanas ceremonijā piedalījās Alžīrijas premjerministrs Abdelmaleks Sellaks un Rūpniecības un kalnrūpniecības ministrs Abdeselams Bušuarebs, Francijas Ārlietu un starptautiskās attīstības ministrs Lorēns Fabiuss un Ekonomikas, rūpniecības un digitālo lietu ministrs Emanuels Makrons, kā arī „Renault-Nissan” alianses ģenerāldirektors Karloss Gons.

Uetlelā (Oued Tlelat) bāzētajā rūpnīcā tiks ražots „Renault Symbol” („Renault Clio II” sedans, pazīstams arī kā „Renault Thalia”). Šī automašīna Alžīrijā ir iecienīta pieņemamās cenas, kvalitātes, izturības un ietilpīgā salona dēļ.

Ražotnē pagaidām ir viena ražošanas līnija,

kas gadā spēj izgatavot ap 25 tūkstošus transportlīdzekļu.

Šobrīd notiek pārrunas par otro kārtu, kas ļaus ražošanas apjomu palielināt līdz 75 000 vienībām gadā un ietvers ciešāku sadarbību ar piegādātājiem, kā arī virsbūvju ražotājiem un krāsošanas cehiem.

Pēdējo mēnešu laikā „Renault Algérie Production” ir nodrošinājusi aptuveni 350 papildu darbavietas. Jaunos darbiniekus autobūves mācību centrā (CFPA) Orānā apmācīja „Renault” speciālisti, bet daži no tiem ir piedalījušies arī apmācībās citās „Renault-Nissan” ražotnēs, tai skaitā Rumānijā.

„Renault” ir vispopulārākais auto zīmols Alžīrijā, 2014. gada septembra beigās sasniedzot vairāk nekā 25% tirgus daļu.

Birkas: