Atklāj „S 500” hibrīda tehniskos parametrus

Mercedes-Benz-S500-Plug-In-Hybrid-1

Gatavojoties rudenī paredzētajai limuzīna „S 500” hibrīdversijas pirmizrādei, „Mercedes-Benz” pārstāvji nolēmuši palepoties ar topošā automobiļa tehniskajiem parametriem.

Kā liecina Štutgartes ražotāja izplatītā informācija, lielā lainera ar hibrīddzinēju vidējais degvielas patēriņš būs 2,8 litri uz simtu. Proti, izskatās, ka „Mercedes” patiešām būs izdevies izpildīt agrāk doto solījumu padarīt to par pasaulē pirmo luksusa sedanu, kura sertificētais degvielas patēriņš ir mazāks nekā 3 l/100 km.

Turklāt arī 100% elektriskā režīmā veicamā distance sasniegšot 33 km (iepriekš solīto 30 km vietā).

Taču ar to „S 500 Plug-in Hybrid” pārsteigumi vēl nebeidzas. „Mercedes-Benz” publicētie tehniskie dati liecina, ka limuzīns pirmā simta robežu sasniegs 5,2 sekundēs, t.i., par 0,3 sekundēm ātrāk nekā iepriekš paredzēts.

Šos apbrīnojamos parametrus greznajam automobilim nodrošinās spēka agregātu tandēms, kurā apvienots trīslitrīgs V6 benzīna dzinējs ar divām turbīnām un elektromotors ar 109 ZS jaudu. Hibrīdsistēmas summārā jauda būs 442 ZS, bet griezes moments 650 Nm.

Vienīgais, kas pagaidām vēl ir „miglā tīts” ir videi draudzīgā „S 500” cenas. Taču, lai ko arī tas maksātu, nav šaubu, ka Štutgartes hibrīdlimuzīnam pieprasījums būs garantēts.

Birkas: