Atklātībā negaidīti pavīd „Lexus RC-F”

Lexus_RC

„Automedia.lv” jau iepriekš ziņoja, ka japāņu kompānija „Lexus” gatavo izlaidei divdurvju kupeju uz sedana „IS” bāzes, kas iegūs modeļa nosaukumu „RC”.

Pērnruden Parīzes izstādē „Lexus” pieteica topošo kupeju, prezentējot pirmssērijas konceptu „LF-CC”. Bet nupat kā internetā parādījušies ļoti intriģējoši attēli – tās nav spiegu fotogrāfijas vai entuziastu skices, bet fragmenti ko kāda nenosaukta japāņu bukleta, kur no visām pusēm eleganti aplūkojams, pēc visa spriežot, jau sērijveida „Lexus RC”. Turklāt tā ir divdurvju kupejas sportiskā versija ar indeksu „F”.

Kā jau iepriekš ziņots, auto ārējais izskats daudz neatšķiras no bāzes sedana „IS”.

Taču šajā variantā kupejas āriene papildināta ar tādiem „F” sērijas raksturīgajiem aksesuāriem kā papildu aerodinamiskiem elementiem, lieliem riteņiem un diviem divstobru izpūtējiem.

Kā liecina ražotāja iepriekš atklātā informācija, „RC-F” zem mtora pārsega atradīsies pieclitrīgs atmosfēriskais V8 dzinējs, kas attīstīs 460 ZS un 543 Nm. Tas darbosies pārī ar astoņpakāpju „automātu”. Protams, „Lexus” gammā būs arī mazāk ekstremālas „RC” versijas, tostarp komplektācija ar hibrīddzinēju.

lexus-rc-f

„Lexus RC” oficiālā pirmizrāde paredzēta janvārī Detroitas autoizstādē.

Birkas: