Atklātībā nonācis „Infiniti” jaunumu saraksts

Infiti_news

Japāņu premiālā zīmola „Infiniti” slēgtā dīlerus sanāksmē Ķīnā tika parādīts attēls, kurā redzamas kompānijas jauno modeļu tuvākajā laikā gaidāmās pirmizrādes.

Diemžēl beidzamajā laikā aizvien grūtāk kļūst glabāt noslēpumus. Arī šajā gadījumā kādam uzmanības deficīta sindroma nomocītam ķīnietim ļoti gribējies padalīties ar šo ierobežotam cilvēku lokam paredzēto informāciju, proti, „Infiniti” gaidāmo jaunumu sarakstu, ko tagad nododam arī jūsu zināšanai.

Šeit interesantākais ir automobilis apakšējā kreisajā stūrī,

kas pirmo reizi redzams bez maskējošā krāsojuma. Tas ir „Infiniti ESQ” – mūsu jau iepriekš pieminētais „Nissan Juke” greznais dvīņubrālis. Nozares eksperti uzskata, ka tas iegūs speciālu „Nismo” tehnisko pakojumu. Paredzams, ka šāds modelis nonāks dienasgaismā šā gada beigās.

Bez tam vēl šogad „Nissan” premiālā zīmola modeļu gammu papildinās vesela plejāde dažādu izmēru krosoveru: „QX50” pagarinātais variants „QX50L”, „QX60” hibrīdversija, „QX70 Jueyin” (tieki Ķīnas tirgum paredzēts modelis) sportiskā versija un modernizēts „QX80”. Savukārt Ķīnas nomenklatūras tik iecienīto limuzīnu segmentu paredzēts iepriecināts ar sedanu “Q50L” un „Q70L” pagarinātajām modifikācijām, kas tiks ražotas tieši šajā valstī.

Infiti_news_1

Atzīmēšanas vērts ir fakts, ka Ķīnā „Infiniti” ir sevišķi iecienīts zīmols. Piemēram, 2014. gada pirmajā pusē zīmola tirdzniecības apjomi šajā valstī palielinājās par grūti aptveramiem 130%. Sakarā ar to „Nissan” bosi pieņēmuši lēmumu atvērt papildus vairākus desmitus „Infiniti” dīleru centrus dažādās nelielās pilsētās, kam luksusa auto markas līdz šim vispār nav pievērsušas uzmanību.

Birkas: ,