Atklātībā parādās atjauninātais „Malibu”

Chevrolet_malibu

Kompānija „Chevrolet” izplatījusi pirmos attēlus un informāciju par modernizēto vidējās klases sedanu „Malibu”.

No līdzšinējā modeļa jaunais atšķiras ar modificētu buferi, kurā integrēta divdaļīga radiatora reste, citādiem aizmugurējiem lukturiem un dažiem hromētiem dekoriem.

Chevrolet_malibu_2

Ievērojamākas izmaiņas skārušas „Malibu interjeru. Tostarp uzstādīti jauni priekšējie sēdekļi, kā arī centrālā konsole starp tiem ar elkoņu balstu un diviem mobilā telefona turētājiem. Viegli pilnveidota arī aizmugurējā dīvāna konfigurācija un uzlabota pildījuma materiālu kvalitāte.

Salona rekonstrukcijas rezultātā telpa aizmugurējo pasažieru kāju rajonā pagarinājusies par 32 mm.

„Chevrolet Malibu” dzinēju gamma papildināta ar 2,5 litru četrcilindru benzīna motoru, kas attīsta līdz 196 ZS un 253 Nm. Tas tiek komplektēts ar sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu un „Start/Stop” sistēmu, kas ļauj vidējo degvielas patēriņu pilsētas režīmā noturēt desmit litru (10 l/100 km) robežās.

Nelieli uzlabojumi veikti arī „Chevrolet” divlitru turbomotoram. Tā jauda nav palielinājusies (259 ZS), toties par 47 Nm pieaudzis griezes moments un tagad sasniedz 400 Nm.

Chevrolet-Malibu-4[2]

Kā liecina ražotāja informācija, atjauninātais „Malibu” aprīkots ar stingrākiem amortizatoriem, precīzāku stūres sistēmu un efektīvākām bremzēm. Bāzes komplektācijā tagad iekļauta aklo zonu kontroles sistēma un atpakaļgaitas sensori.

Eiropas tirgū jaunais „Chevrolet Malibu” nonāks gada beigās.

Birkas: