Atklāts „BMW” 3. sērijas GT

BMW 3-Series GT 2013 01

Kompānija „BMW” oficiālā prezentācijā iepazīstinājusi sabiedrību ar jaunu modeli – trešās sērijas hečbeku.

Kā uzsver automobiļa veidotāji, „BMW 3-Series GT” apvieno sedana dinamiku un sportisko raksturu un universāla praktiskumu. Ārēji jaunais modelis atgādina lielāko brāli 5. sērijas GT, taču tas vizuāli nav tik smagnējs, turklāt lepojas ar savām individuālām iezīmēm, tostarp atšķirīgām radiatora restēm un sānu durvīm bez logu rāmjiem. Savukārt uz piekto durvju vērtnes aizmugurē uzstādīts aktīvais antispārns, kas automātiski maina leņķi, ātrumam pārsniedzot 110 km/h.

Jaunais bavāriešu hečbeks ir lielāks ne tikai par „BMW” 3. sērijas sedanu, bet pat par universālu.

„Touring” izmārus tas pārsniedza par 200 mm garumā un par 81 mm augstumā, bet riteņu bāze pastiepusies par 110 mm, kā rezultātā par 70 mm pagarināta aizmugurējo pasažieru kāju telpa. Auto bagāžnieka ietilpība ir apjomīgi 520 l.

„BMW 3-Series GT” spēka agregātu gammā iekļauti trīs benzīna dzinēji (2,0 l ar 184 un 245 ZS un 3,0 l/306 ZS) un divi dīzeļi (2,0 l/ 143 un 184 ZS). Bāzes komplektācijā tiek uzstādīta sešpakāpju mehāniskā pārnesumkārba, bet komforta cienītāji varēs izvēlēties astoņpakāpju „automātu”. Piedāvājumā ir arī „xDrive” pilnpiedziņas sistēma.

Jaunais „BMW 3-Series GT” tirgū startēs marta otrajā pusē, uzreiz pēc pirmizrādes Ženēvas autoizstādē.

Birkas: