„Audi” galvenais dizaineris pāriet uz „Italdesign”

Egger_audi_1

Lai gan vācu autoražotāja pārstāvji pagaidām nav oficiāli apstiprinājuši šo faktu, vairākos autoritatīvos spēkratu medijos jau parādījusies ziņa, ka Volfgangs Egers atstāj „Audi” galvenā dizainera posteni.

Populārie izdevumi „Automobilwoche” un „Automotive News”, atsaucoties uz ticamiem informācijas avotiem, vēsta, ka Egers tomēr nepametīs „Volkswagen” grupu – viņš turpmāk vadīs dizaina ateljē „Italdesign Giugiaro”.

Volfgangs Egers stājās „Audi” galvenā dizainera postenī 2007. gada pavasarī, kad nomainīja šajā amatā Valteru de Silvu. Viņa vadībā radīti tādi spilgti koncepti kā „Quattro” un „e-tron”, kā arī aktuālie „A3” un „A6” modeļi. Taču savu dizainera karjeru viņš sāka 90-to gadu beigās, izveidojot „no nulles” „SEAT” jauno stilu, kā arī piešķirot modernas aprises spāņu ražotāja modeļiem „Altea”, „Cordoba” un „Ibiza”. Uz laiku Egers bija pārcēlies uz „Alfa Romeo”, kur ar viņa gādību tapa elegantā kupeja „8C Competizione”.

Kas varētu ieņemt Egera vietu?

Kompānijā baumo, ka tas varētu būt Marks Lihte. Viņa līdzšinējo mākslas darbu saraksts nav tik spožs kā aizejošajam kolēģim, taču tajā skaitās sportiskais hečbeks „Scirocco”, jaunākās paaudzes „Beetle” un pāris beidzamie „VW Golf”. Lai nu kā, bet šīs pārmaiņas sola ienest jaunas vēsmas „Audi” dizainā.

Pagaidīsim un paskatīsimies…

Birkas: ,