„Audi museum mobile” Ingolštatē būs skatāma ekspozīcija par nākotnes mobilitāti

Audi museum mobole 1

Ja tuvāko trīs mēnešu laikā plānots pabūt Vācijā un interesē Zemes automobilizācija nākotnē, ieteicams apmeklēt „Audi” galvenās mītnes pilsētu Ingolštati un „Audi museum mobile”. Tur no 2012.gada 6.decembra līdz 2013.gada 17.martam īpašā izstādē „Audi nākotnes laboratorija: mobilitāte” būs apskatāmas četru savīto gredzenu zīmola iniciatīvas nākotnes dzinēju, nākotnes enerģijas un pilsētu nākotnes jomās. Eksponāti demonstrē piedziņas sistēmas un nākotnes degvielas, kā arī mobilitātes risinājumus pasaules lielpilsētām.

Nākotnes dzinēju zonā izstādītas piedziņas tehnoloģijas, kas tiek izstrādātas uzņēmumā. Līdzās TDI un TFSI dzinējiem, kas vidējā termiņā joprojām ir zīmola pamats, šajā tematiskajā zonā uzmanība vērsta uz piedziņas daļu elektrizēšanu „Audi e-tron” konceptautomobiļa veidolā. Šī ir joma, kurā uzņēmums koncentrējas galvenokārt uz plug-in hibrīdautomobiļu tehnoloģijām.

„Audi” daudz uzmanības pievērš jaunu enerģijas avotu izstrādei,

lai nodrošinātu ilgtspējīgu nākotnes mobilitāti. Šīs degvielas tiek demonstrētas nākotnes enerģijas zonā. Kopā ar partneriem-speciālistiem „Audi” projekta „Audi e-gāze” ietvaros izskata degvielas ražošanas iespējas. Vienlaikus kompānija ir iesaistījusies projektos, lai tirdzniecībai sagatavotu jaunas biodegvielas – „Audi e-etanolu” un „Audi e-dīzeļdegvielu”, kas ir CO2 neitrālas.

Pilsētu nākotnes zonā attēlots, cik intensīvi „Audi” vēro un izvērtē galvenās sociālās tendences. Šī tēma ir saistīta ar „Audi” dizaina un pilsētu nākotnes iniciatīvu – globālu speciālistu tīklu, kas izstrādā idejas mobilitātes nodrošināšanai pasaules lielāko metropoļu teritorijās.

Muzejā „Audi museum mobile” visas šīs tēmas pētītas pievilcīgu eksponātu veidā. Tie ir trīs futūristiski automobiļi: „Audi R8 e-tron” tehnoloģiju platforma, „Audi R18 e-tron quattro” – Lemānas sacīkšu automobilis – un jaunais „Audi A3 Sportback TCNG”, kas darbojas ar „Audi e-gāzi”. „Audi” pilsētas konceptautomobilis „Spyder” un „Audi e-Bike Wörthersee” pētījums sniedz ieskatu rītdienas jauneklīgajā, viedajā mobilitātē.

 

Birkas: