„Audi” prezentē īpaši taupīgu modeļu sēriju “ultra”

Audi A3 1.6 TDI ultra

Kompānija „Audi” ir prezentējusi zīmola degvielu taupošāko sērijveida modeli. Attīstot 110 Zs jaudu, „Audi A3 1.6 TDI ultra” patērē vien 3,2 litrus dīzeļdegvielas uz 100 kilometriem.

Šī modeļa maksimālais ātrums ir 200 km/h, bet ieskrējienu no 0 līdz 100 km/h tas spēj veikt 10,5 sekundēs. Tā 50 litru degvielas tvertne ļauj ar vienu uzpildes reizi nobraukt vairāk kā 1500 kilometrus, izdalot vien vidēji 85 gramus CO2 izmešu uz kilometru.

Šis jaunākais A3 ir pirmais „Audi” modelis, kas ir apzīmēts ar vārdu ultra. Ultra līniju paredzēts attīstīt.

Citādi piecdurvju „A3 1.6 TDI ultra” ir tikpat plašs un ērts kā pārējie „Audi” kompaktie premium automobiļi. Tas standarta komplektācijā ir aprīkots arī ar gaisa kondicionieri, Audi radio atskaņotāju un elektriskiem logu pacēlājiem. Turklāt „A3 1.6 TDI ultra” ir pieejams gan trīsdurvju kompaktajā versijā, gan kā piecdurvju „Sportback” modelis.

„A3 1.6 TDI ultra” sver vien 1205 kilogramus. Tā aerodinamika tikusi uzlabota ne tikai ar S line sānu apakšdaļas uzlikām, bet arī par 15 milimetriem pazeminot „A3 ultra” virsbūvi. Efektivitāti uzlabo arī 205/55 R16 izmēra riepas ar optimizētu rites pretestību, kā arī lielāka galējā pārnesuma attiecība.

Turpmākajos mēnešos Audi prezentēs citu modeļu līniju ultra versijas, kas būs aprīkotas ar TDI un TFSI dzinējiem. Tāpat kā „Audi A3 1.6 TDI ultra”, arī tās izcelsies ar tehnoloģijām, kas samazina degvielas patēriņu un izmešu daudzumu. Tas samazinās ekspluatācijas izmaksas, vienlaikus nākot par labu apkārtējai videi. Papildus „Audi” plug-in tipa hibrīdautomobiļiem un g-tron modeļiem, kas darbojas ar dabasgāzi, ultra automobiļi būs trešā kategorija zīmola ilgtspējīgu ikdienas mobilitāti nodrošinošo automobiļu klāstā.

Klienti varēs sākt pasūtīt „Audi A3 1.6 TDI ultra” no septembra. Bāzes cena Vācijā – 25 200 eiro.

Birkas: