„Audi R e-tron” nofilmējies jaunajā „Marvel” filmā „Dzelzs vīrs 3”

Audi R e-tron_Iron man 3

„Audi” atkal sadarbojies ar kinoindustrijas uzņēmumiem „Disney” un „Marvel Studios”, lai laistu klajā „Marvel” kārtējo grāvēju „Dzelzs vīrs 3”. Šoreiz no „Audi” puses galveno lomu spēlē elektroauto „R e-tron”. Iepriekš „Dzelzs vīra” pirmajā un otrajā filmā bija redzami modeļi „Audi R8”, „R8 Spyder”, A8, S5 un Q7.

Filmā „Dzelzs vīrs 3” drosmīgais uzņēmējs Tonijs Stārks/Dzelzs vīrs stājas pretī ienaidniekam, kam nepastāv nekādas robežas. Kad Stārka ienaidnieks iznīcina viņa privāto dzīvi, Stārks dodas sirdi plosošos meklējumos, lai atrastu, kas par to ir atbildīgs. Šajā ceļojumā ik uz soļa tiek pārbaudīta Stārka izturība. Kad Stārks ir piespiests pie sienas, viņam jāizdzīvo, izmantojot tikai savas ierīces un paļaujoties tikai uz savu izdomu un instinktiem, lai aizsargātu sev vistuvākos cilvēkus. Cīnoties viņš atrod atbildi uz jautājumu, kas slepenībā jau sen viņu ir vajājis: vai cilvēks veido bruņas vai bruņas veido cilvēku…

Filmu kinoteātros sāks rādīt no 2013. gada 3.maija.

Galvenā tēla Tonija Stārka lomā atkal iejutīsies Roberts Daunijs juniors, kura atveidotais supervaronis Dzelzs vīrs tērpjas ārkārtīgi daudzpusīgās un neiznīcināmās moderno tehnoloģiju bruņās. Kad Stārks noģērbj savas bruņas, tehnoloģijas pārzinošo miljardieri var redzēt pie „Audi R8 e-tron” sporta elektromobiļa prototipa stūres. Filmā atgriežas arī Oskara balvu ieguvušās Gvinetas Paltrovas tēls Virdžīnija „Pepera” Potsa, uzņēmuma „Stark Industries” vadītāja un Tonija Stārka draudzene, kas brauc ar „Audi S7 Sportback”.

Filmā „Dzelzs vīrs 3” lomas atveido arī Dons Čīdls, Gajs Pīrss, Rebeka Hola, Stefānija Šostaka, Džeimss Bedžs Deils, Žons Favro un Bens Kingslijs, tās režisors ir Šeins Bleks, scenārija autori ir Drū Pīrss un Šeins Bleks.

Filma balstīta uz „Marvel” ikonisko supervaroni – Dzelzs vīru, kurš pirmo reizi parādījās „Tales of Suspense” 39.numurā, kas iznāca 1963. gadā, kā arī tikai viņam veltītā komiksu žurnāla „The Invincible Iron Man” 1.numurā, kas iznāca 1968. gada maijā.

Filmu „Dzelzs vīrs 3” piedāvā „Marvel Studios” sadarbībā ar „Paramount Pictures” un „DMG Entertainment”.

Birkas: