„Audi” ražošnas struktūrai Ungārijā jau 20 gadi

Audi Hungaria

Uzņēmums „Audi Hungaria Motor Kft” šogad atzīmē 20 gadu jubileju. Šajā laikā Ungārijā saražoti arī vairāk nekā pusmiljons „Audi” automobiļi.

20 gados uzņēmums ir uzbūvējis aptuveni 23,6 miljonus dzinēju un vairāk kā 580 000 automobiļu. Turklāt tas ir pastāvīgi paplašinājis dzinēju ražošanu un radījis jaunas uzņēmējdarbības jomas, piemēram, instrumentu ražošana, dzinēju un automobiļu izstrāde, kā arī projektu un apmācības centrs. Ungārijas ražotne ir paplašināta no 240 000 kvadrātmetru 1994.gadā līdz tās pašreizējai aptuveni četru miljonu kvadrātmetru platībai. Tas padara Audi Hungaria par valsts lielāko ražošanas uzņēmumu.

„Mūsu lēmums izveidot ražotni Giorā bija ļoti pareizs. „Audi Hungaria” ir kļuvis par veiksmīgu uzņēmumu, kas ir īpaši nozīmīgs globālai „Audi” zīmola izaugsmei,” teica „Audi AG” valdes loceklis Dr. Franks Drēves.

Kā pasaulē lielākais dzinēju ražotājs „Audi Hungaria” ir viens no galvenajiem dzinēju piegādātājiem uzņēmumam „Audi” un „Volkswagen” koncernam.

Papildus dzinējiem šeit tiek ražoti arī sporta automobiļi „Audi TT Coupe” un „Audi TT Roadster”, kā arī „Audi A3 Cabriolet”. Savā jubilejas gadā „Audi Hungaria” tuvojas nozīmīgam notikumam – jaunā A3 modeļa sērijveida ražošanai. Tādēļ Audi ir pārveidojis ražotni par automobiļu būvniecības vietu ar pilnu ražošanas līniju. Šobrīd uzņēmumā strādā aptuveni 9000 cilvēku.

„Audi Hungaria” uzraudzības komisijas priekšsēdētājs Dr. Franks Drēves un Ungārijas premjerministrs Viktors Orbāns 27.februārī Ungārijas parlamentā  parakstīja stratēģiskās sadarbības līgumu. Tādējādi „Audi” turpina veiksmīgo sadarbību ar Ungārijas valdību.

„Ungārijas darbaspēka tehniskās zināšanas, elastīgums un motivācija ir stabils pamats nākotnes panākumiem. Kā lielākais investors valstī mūsu uzņēmums sniedz nozīmīgu ieguldījumu Ungārijas ekonomikas attīstībā.,” sacīja „Audi Hungaria” rīkotājdirektors Tomass Faustmans.

Birkas: