„Audi TT” ražošanas apjoms sasniedz pusmiljonu. Par godu notikumam izlaiž limitētu modeļa sēriju „TTS Competition”

Audi TTS Roadster

Kopš 1998.gada, kad „Audi TT” nonāca ražošanā, ir uzbūvēts pusmiljons šo sporta automobiļu. „Audi” šo notikumu atzīmē ar ekskluzīvu speciālu šī modeļa versiju – 272 Zs jaudas „Audi TTS Competition”. Gan kupejas, gan rodstera versijas tirdzniecībā tiks laistas jau šā gada oktobrī.

„Audi TT” neapšaubāmi kļuva par vienu no auto dizaina ikonām arī ārpus „Audi AG” sienām. Savukārt „TTS Competition” būs pieejams ekskluzīvās, speciālās virsbūves krāsās un tā īpaša eksterjera iezīme būs aizmugurējais spoileris ar matēta alumīnija izskata stieņiem., bet 19 collu riteņu diskiem būs piecu spieķu „Rotor” dizains, tie tiek apriepoti ar 225/35 izmēra riepām. Pats par sevi saprotams, ka arī intyerjers būs noformēts īpaši.

Kopumā tiks saražoti tikai 500 šīs jubilejas sērijas eksemplāri.

Alumīnija emblēmas durvju apdarē būs ar numuru no 1 līdz 500 un vēl vairāk uzsvērs šo eksemplāru īpašo ekskluzivitāti. „TTS Competition” versija būšot ļoti pievilcīga arī no finansiālā viedokļa. Papildu maksa par Competition aprīkojuma komplektu ir vien 1900 eiro.

„Audi TTS Competition” būs aprīkots ar 2,0 l TFSI dzinēju (272 Zs, 350 Nm) un S tronic­ sešpakāpju automātisko vai manuālo pārnesumkārbu. S tronic kupejas versija no 0 līdz 100 km/h paātrināsies 5,3 sekundēs (ar manuālo transmisiju 5,5 sekundēs). Savukārt rodsters ar S tronic transmisiju ātrumu no 0 līdz 100 km/h spēj uzņemt 5,5 sekundēs, bet ar manuālo transmisiju – 5,7 sekundēs. Visos modeļu neatņemama piedeva būs quattro pastāvīgā visu riteņu piedziņa, bet maksimālais ātrums tiek elektroniski ierobežots pie 250 km/h.

Birkas: