Audru trase Igaunijā slēdz sadarbības līgumu ar „Toyota” un saņem jaunus GT86 sporta automobiļus

Toyota GT86_Auto24ring

„Toyota” un „Lexus” vieglo automobiļu importētājs Baltijas valstīs „Toyota Baltic” 8.martā četru gadu sadarbības līguma ietvaros Igaunijā, pie Pērnavas esošajai Audru sacīkšu trasei dāvāja jaunus sporta automobiļus „Toyota GT86”. Vienlaikus Audru trase ieguva arī jaunu nosaukumu – „Auto24ring”.

Visiem autosporta interesentiem jau sākot no aprīļa, kad Audru trase „Auto24ring” tiks atvērta, būs iespēja izmēģināt sportisku braukšanas piedzīvojumu, ko piedāvā „Toyota GT86”.

„Auto24ring” cenas par braucienu ar GT86 sākas no 70 eiro.

Atgādinam, ka „Toyota GT86” ielas sporta auto kopš izlaišanas paspējis iegūt virkni atzinību visā pasaulē. Nupat Ženēvas autošovā pasludinātā Eiropas „Car Of The Year 2013” ekspertu atzinumā GT86 (vienlaikus ar dvīni „Subaru BRZ”) ieguva otru labāko vērtējumu aiz uzvarētāja „VW Golf”. GT86/BRZ ir izvirzīti arī kokursa „World Car Of The Year” finālā, kā arī ir ieguvuši citas godalgas, tai skaitā žurnāla „Autobild” gada sporta auto titulu un arī trīskāršu „Top Gear” gada auto titulu dažādās kategorijās („Top Gear” gada auto, „Top Gear” gada kupeja, „Top Gear” Klārksona gada auto).

„Sadarbības mērķis ir piedāvāt cilvēkiem pārsteidzošu braukšanas piedzīvojumu par pieņemamu cenu, jo daudzi interesenti sporta automobiļus ikdienas braukšanai neiegādājas,” atklāj „Toyota Baltic” pārdošanas un tirdzniecības vadītājs Raigo Kaseorgs.

„GT86 braukšanas īpašības un vadāmība padara to par lielisku trases automobili, ar kādu labprāt brauktu arī ikdienā,” saka uzņēmuma „Auto24ring” vadītājs Andress Halls.

Sākot ar 2013.gadu, „Toyota Baltic” katram GT86 pircējam Igaunijā, Latvijā un Lietuvā dāvina unikālu paketi, kas ietver braukšanas apmācību „Auto24ring” ar vakariņām un nakšņošanu Pērnavā.

Rekonstruētās „Auto24ring” mērķis ir veicināt autosportu, kas lielā mērā notiek, organizējot sacensības un piedāvājot braukšanas apmācības un prasmju izkopšanas iespējas trasē. Rekonstrukciju atbalstījis gan Uzņēmumu attīstības fonds, gan arī privātie investori.

Toyota GT86_Auto24ring 01