Augustā startēs „Octavia” visādceļu versija

Skoda Scout_1

Precīzi, kā tika apsolīts Ženēvas autosalona laikā, kad „Škoda” izrādīja „Octavia Scout” pirmssērijas prototipu, visādceļu braucējs tirgū ir gaidāms ierodamies augusta mēnesī.

Tieši tāpat kā iepriekšējās paaudzes modelim arī jaunās paaudzes „Scout” ir veidots uz „Octavia Combi” bāzes. Universāls ieguvis tradicionālo „off-road” komplektu, kurā ietilpst „laucinieciska” virsbūves plastmasas apdare un 17-collīgi speciāla dizaina vieglmetāla riteņu diski, bet par papildu samaksu klientiem tiks piedāvāts uzstādīt arī auto apakšas aizsargplates. „Octavia Scout” klīrenss ir par 31 mm augstāks nekā bāzes modelim.

Auto salonu var izvēlēties ar „dzīvespriecīgi” melnu apdari vai melni-brūnu krāsu salikumu.

„Scout” dzinēju gammā paredēti trīs spēka agregāti. 1,8 l TSI (180 ZS) benzīna motors tiks komplektēts ar sešpakāpju robotizēto DSG pārnesumkārbu. Šāds komplekts sola 6,9 l/100 km vidējo degvielas patēriņu. Savukārt divlitrīgais TDI dīzeļdzinējs būs pieejams divās jaudas versijās. 150 ZS motors komplektā ar mehānisko pārnesumkārbu patērēs vidēji 5,1 l/100 km, savukārt 184 ZS agregāts ar jau pieminēto DSG – attiecīgi 5,3 l/100 km.

skodaoctaviascout2_zps3b63b21f

Birkas: