„Auto 2014”organizētāji kārdina ar jauno „Jeep Cherokee”

1_Auto2014_mediju_pasākums_Ķīpsala_4.04.2014

Pirms nākamās nedēļas nogalē vērs durvis ikgadējā izstāde „Auto2014” (11-13.aprīlis), rīkotāji – izstāžu sabiedrība “BT1″ - ar pasākuma norises plānu iepazīstināja mediju pārstāvjus.

Šobrīd zināms, ka dalību izstādē ir apstiprinājuši vesela virkne jauno auto tirgotāji, kas pārstāv tādus zīmolus kā „Alfa Romeo”, „Cadillac”, „Chevrolet”, „Dacia”, „Fiat”, „Ford”, „Hyundai”, „Kia”, „Jeep”, „Isuzu”, „Lancia”, „Mazda”, „Nissan”, „Opel”, „Peugeot”, „Renault”, „Seat” un „Suzuki”.

Viens no izstādes svaigākajiem eksponātiem būs jaunais „Jeep Cherokee”, kas tikai martā pirmizrādi piedzīvoja Ženēvas auto izstādē.

„Cherokee” uz īsu brītiņu nokļuva arī “AutoMedia.lv” rīcībā un izvedām to ‘nelielā pastaigā’ pa Ķīpsalas apkārtni. Konkrētais modelis bija aprīkots ar 2,o litru dīzeļdzinēju un manuālo ātrumkārbu. Pilsētas režīmā auto degvielas patēriņam nevajadzētu pārsniegt vidēji 7 litrus uz 100km, solīja dīleru pārstāvis.

Rīkotājs mediju pārstāvjus izklaidēja ar ielu vingrotājiem, kuri mēģināja parādīt, ka automašīnas var izmantot ne tikai braukšanai, bet arī paraugdemonstrējumiem un solīja, ka arī izstādes laikā organizatori īpaši rūpēsies par apmeklētāju izklaidēšanu.

27_Auto2014_mediju_pasākums_Ķīpsala_4.04.2014

Piemēram, reklamēt jaunu auto tīrīšanas sistēmu „Shine Expert”, kas ļauj tīrīt bez ūdens, pieaicināts Krievijā plaši pazīstamais komponists, mūziķis un producents Jevgēņijs Kobiļanskis. Kopā ar citiem pazīstamiem mūziķiem viņš priecēs skatītājus SIA „Intelligent Systems Corporation” ekspozīcijā. Sestdien, 12.aprīlī šajā stendā darbosies arī vairāki desmiti moto baikeru, kuri izmēģinās jauno „Shine Expert” tehnoloģiju. Savukārt svētdien, 13.aprīlī savus jaunākos Premium klases automobiļu modeļus atrādīs „Mercedes-Benz”.

 

Birkas: