„Autobrava” iepazīstina ar jaunumu džipu saimē – „Renegade”

Jeep-Renegade-1

„Jeep” oficiālais pārstāvis Latvijā – uzņēmums „Autobrava” – savu piedāvājuma gammu papildinājis ar kompakto apvidus auto modeli „Renegade”.

„Pēdējais gads „Jeep” bijis ļoti nozīmīgs. Modeļu gamma papildināta ar daudziem tehnoloģiskiem, dizaina un kvalitātes uzlabojumiem. Tas nesis koncernam lielus panākumus – kopumā pasaulē „Jeep” pārdevis vairāk nekā 1 miljonu automobiļu, savukārt Eiropā pārdošanas apjomi pieauguši par 69,6 %, sasniedzot rekordu,” teic SIA „Autobrava” direktors Andris Sivickis.

Viņš norāda, ka Latvijā debitējošais „Jeep Renegade” piesaista uzmanību ar savu atraktīvo dizainu — neparastām, piedzīvojumus simbolizējošām virsbūves formām, oriģināliem aizmugurējiem lukturiem un riteņu diskiem. No leģendārā 1941. gada „Jeep Willys” mantotā klasiskā sešu spraišļu motora reste norāda uz „Renegade” piederību īstu džipu saimei.

Turklāt šo piederību apstiprina ne tikai izskats, bet arī auto braukšanas iespējas.

Ne velti „Jeep Renegade” dēvē par universālāko visu laiku apvidus auto.

Simpātiskais džipiņš sevī slēpj bezceļu pieccīņnieku — automobilis aprīkots ar „Jeep Active Drive” un „Jeep Actvive Drive Low” pilnpiedziņas sistēmām. Kopā tās var pievadīt līdz 100% dzinēja jaudas jebkuram auto ritenim, nodrošinot tam caurgājību vissarežģītākajos neceļa apstākļos. Sevišķi lieliem izaicinājumiem paredzēts „Trailhawk” izpildījums ar „Active Drive Low” sistēmu un pieslēdzamu pastāvīgu 4X4 režīmu, panākot pārnesumu un jaudas attiecībā 20:1, kas ļauj lēni, bet droši pārvarēt šķēršļus.

Civilizētos apstākļos „Jeep Renegade” tāpat kā „Cherokee” modelī ir iespēja atslēgt aizmugurējās ass piedziņu, tādējādi samazinot degvielas patēriņu. Taču saķeres zuduma gadījumā, transmisija automātiski pieslēdz talkā aizmugurējos riteņus.

Jeep-Renegade-2

„Renegade” dzinēju gammā ietilpst trīs „MultiAir” benzīna dzinēji (1,6 l/110 ZS,1,4 l/138 ZS un 1,4 l/168 ZS) un trīs „MultiJet” turbodīzeļi (1,6 l/118 ZS, 2,0 l/138 ZS un 2,0 l/168 ZS). Līdztekus mehāniskajai pārnesumkārbai mazo „Jeep” var komplektēt ar segmentā pirmo deviņu pakāpju automātisko transmisiju.

Tiem, kam patīk romantiski izbraukumi, tiek piedāvāta džipa versija ar vieglas konstrukcijas noņemamu jumtu „My Sky”. Labos laikapstākļos to var viegli noņemt un ievietot bagāžniekā. Auto aprīkojumā ir pieejama „Uconnect” multimediju sistēma ar 7-collīgu ekrānu, kā arī dažādas citas modernas tehnoloģiskas ierīces.

„Autobrava” salonā „Jeep Renegade” bāzes komplektācijā maksā 18 900 eiro.

Birkas: