“AutoMedia Latvia” reportāža: Jaunais pilsētas krosovers “VW T-Cross” tagad pieejams arī Latvijā

VW_TCROSS_1

Pirmdien, 29.aprīlī Rīgā, airBaltic Training Center tika prezentēts jaunais, kompaktais krosovers “VW T-Cross”. Latvijā tā sākuma cena ir 15 990 eiro, padarot “T-Cross” par pieejamāko krosoveru “Volkswagen” saimē. Ar “T-Cross” palaišanu tirgū tagad ir pieejami pieci ”Volkswagen” apvidus automašīnu modeļi un 2019.gadā zīmols plāno dubultot pārdošanas apjomus šajā segmentā.

Jaunā T-Cross sauklis ir “Es esmu kas vairāk” (“I am more”), kas norādot uz šī modeļa četrām īpašībām – “esmu praktisks”, “esmu drošs”, “esmu stilīgs” un “esmu intuitīvs”, vismaz tā jauno modeli cenšas pasniegt ražotājs. Par godu “esmu kas vairāk” sauklim sadarbībā ar Latvijas mākslinieci Kristīni Luīzi Avotiņu tapuši īpaši mākslas darbi ar nosaukumu “Domu lidojums”, kas rotā Baltijā pirmās T-Cross automašīnas.

VW_TCROSS_9

T-Cross ir pilsētas apvidus automašīnas modelis, kas sniedz konkurētspējīgu cenu, daudzpusīgu standarta aprīkojumu un funkcionālu vietas pielietojumu.

T-Cross ir vēl vairāk piemērots pilsētai nekā T-Roc,

kā arī vēl krietni kompaktāks par populāro Tiguan.

VW_TCROSS_6

Ja vēlaties vairāk vietas pasažieru kājām un bagāžai, tas viss ir iespējams, pateicoties bīdāmam aizmugurējam sēdeklim, ko iespējams pārvietot par 14 centimetriem. Tas ļauj kompaktā krosovera bagāžas nodalījuma tilpumu palielināt no standarta 385 līdz 455 litriem, bet, ja aizmugurējā sēdekļa atzveltne tiek pilnībā nolocīta – pat līdz 1281 litram.

VW_TCROSS_8

T-Cross tiek piedāvāts ar 1,0 litra tilpuma TSI trīs cilindru benzīna dzinēju ar benzīna daļiņu filtru, kas attīsta 95 vai otrā versijā 115 Zs jaudu, kā arī ar 1,6 TDI četru cilindru dzinēju a 95 Zs jaudu. Par topversiju uzskatāms modelis ar 1,5 TSI četru cilindru benzīna dzinēju 150 Zs izpildījumā, kas tirgū nonāks līdz gada beigām. Visi dzinēji atbilst jaunākajam Euro 6d-TEMP izmešu standartam.

VW_TCROSS_4

Birkas: