“AutoMedia.lv” reportāža: Rīgā prezentē „Volkswagen” mazāko krosoveru „T-Roc”

29-VW T-Roc

Volkswagen” pērnā gada novembrī iekustināja sava līdz šim mazākā krosovera „T-Roc” ražošanu. Nu šis ‘svaigais pīrādziņš’ sasniedzis arī Baltiju. Rīgā 9.janvārī bija sarīkota prezentācija Latvijas, Lietuvas un Igaunijas preses pārstāvjiem.

„T-Roc” trāpa vienā nišā ar tādiem jau pazīstamiem kompakto krosoveru cilts pārstāvjiem kā „Opel Mokka X”, „Toyota CH-R”, „Honda H-RV”, „Peugeot 2008” un „Nissan Juke”. „T-Roc” ir 4,23 m garš, 1,82 m plats un 1,57 m augsts, bet riteņu garenbāze tam ir 2,6 m gara. Jau visai ilgi pazīstamais lielākais brālis „VW Tiquan” ir par 25 cm garāks.

38-VW T-Roc

Kopumā šim modelim pieejams plašs aprīkojuma klāsts, gan moderno tehnoloģiju jomā, gan aktīvās un pasīvās drošības ziņā.

Šis tas aprīkojumā nācis pat no zīmola flagmaņa „Arteon”.

Pēc svinīgajām uzrunām starmešu gaismā, žurnālistiem bija iespēja pavizināties līdz Jūrmalai un atpakaļ. „AutoMedia.lv” trāpījās auto ar 2,0 tilpuma TDI dīzeļmotoru un septiņpakāpju divsajūgu robotizēto pārnesumkārbu DSG, bet kopumā piejami bennzīna un dīzeļa dzinēji ar vairakām jaudas versijām, kā arī manuālā pārnesumkārba.

13-VW T-Roc

Šis mazulis apveltīts ar 4Motion pastāvīgo pilnpiedziņu un vairākiem iestatāmiem braukšanas režīmiem, kā arī tam ir visnotaļ pieklājīgs klīrens. Pēdējais vieš cerības, ka „T-Roc” uz šo to ir spējīgs arī apvidus apstākļos.

3-VW T-Roc

“T-Roc” bāzes cena Baltijā ir astoņpadsmit ar pusi tūkstoši eiro.

Plašāk par „T-Roc” ceram vēstīt pēc individuāla testbrauciena.

Birkas: