Bijušais „Bentley” dizaineris pārceļas uz „Hyundai-Kia”

112819.5861_600

Kā ziņo populārais biznesa medijs „Automotive News”, bijušais kompānijas „Bentley” galvenais dizaineris Luks Donkerfolks jau drīzumā uzsāks darbu korejiešu koncernā „Hyundai-Kia”, kur nomainīs Peteru Šraieru.

Šai ziņai pagaidām nav oficiāla apstiprinājuma, taču „Automotive News”, atsaucoties uz ticamiem avotiem, vēsta, ka visi jautājumi saistībā ar gaidāmajām izmaiņām esot atrisināti, un Donkerfolks uzsāks darbu jau jūlija vidū.

„Hyundai-Kia” vadība paredzējusi divu gadu pārejas periodu,

kura laikā Šraiers pakāpeniski nodos savas pilnvaras dizaina nodaļas jaunajam bosam, bet jau 2017. gadā viņš gatavojas doties pensijā.

Luks Donerfolks paziņoja par aiziešanu no „Bentley” jūnija sākumā. Viņa atkāpšanās iemesli pagaidām nav atklāti, taču nevar izslēgt iespēju, ka talantīgais dizaineris jau pirms tam bija saņēmis dāsnu piedāvājumu no korejiešiem. Zināms, ka viņa vietu „Bentley” šefdizainera postenī ieņems Štefans Cilafs, kurš līdz šim strādāja „Volkswagen” dizaina ateljē.

Agrāk Donkerfolks strādāja „Lamborghini” un „SEAT”, bet 1992. gadā tika pārcelts uz „Volkswagen”, kur piedalījās „Audi” modeļu dizaina izstrādē.

Birkas: , ,