BMW 2. sērija ienes sortimentā priekšējo riteņu piedziņu

BMW_2series_1

Ar jauno 2. sērijas „Active Tourer”, ko „BMW” gatavojas oficiāli prezentēt pēc pāris nedēļām Ženēvas autoizstādē, Bavārijas ražotājs ienāk jaunā segmentā.

Kompaktklases piecdurvju hečbeks apvieno komfortu un telpas funkcionalitāti ar „BMW” markai raksturīgajo dinamiku, stilu un eleganci. Būdams 4 342 mm garš, 1 800 mm plats un 1 555 mm augsts, 2. sērijas „Active Tourer” iemiesojis kompaktu ārējo izskatu un plašuma iespaidu iekšpusē, kas padara automobili piemērotu arvien pieaugošo pilsētas transporta izaicinājumu pārvarēšanai.

Plašas bagāžas nodalījuma pielāgošanas iespējas –

tā ietilpība var tikt palielināta no 468 litriem līdz 1 510 litriem – un 40:20:40 attiecībā nolaižamās aizmugurējo sēdekļu atzveltnes ir lielisks modeļa ikdienišķās funkcionalitātes piemērs.

BMW_2series_int

Automobilim ir priekšējo riteņu piedziņa. Kompakti jaunās paaudzes turbodzinēji, kā arī „BMW EfficientDynamics” risinājumi nodrošina tam sportisku sniegumu. Tostarp pirmizrādi piedzīvo „BMW” trīscilindru 1,5 l benzīna motors, kas ģenerē 100 kW/136 ZS jaudu. Kā liecina ražotāja informācija, tā vidējais degvielas patēriņš pilsētas apstākļos ir 6,1 l/100 km, bet ārpus pilsētas 4,2 l/100 km. savukārt CO2 izmeši kombinētā ciklā – 115 g/km.

2. sērijas „Active Tourer” pielietotas tādi degvielu taupošas tehnoloģijas kā elektroniskās „Start & Stop” sistēma, bremzēšanas enerģijas reģenerācijas sistēma, optimālas ātrumu pārslēgšanas indikators, iebūvētie gaisa aizkari, kas, izmantojot divas vertikālas gaisa ieplūdes atveres priekšējā buferī, novada pretvēja plūsmu gar priekšējiem riteņiem u.tml.

Drošības un komforta aprīkojums „BMW” jaunajā 2. sērijas „Active Tourer” veido vienotu multimediju sistēmu ansambli, kas apvienots zem nosaukuma „BMW ConnectedDrive”. Šis ir pirmais „premium” klases C segmenta modelis, kas pieejams ar „Head-Up” krāsu displeju, kurš projicē braukšanai nepieciešamo informāciju braucēja redzes lokā. Tā vietā, lai atainotu informāciju uz vējstikla, tā tiek attēlota uz virsmas paplašinājuma starp stūres ratu un priekšējo stiklu.

BMW_2series_3

Birkas: