„BMW” parāda 600 ZS hibrīdu

Bmw_hybrid_3

Bavārijas autoražotājs nodemonstrējis uz hečbeka „5 GT” bāzes izgatavotu prototipu, kas aprīkots ar jaunākās paaudzes hibrīdsistēmu „eDrive”.

Kā liecina ražotāja izplatītā informācija, automobilim par pamatdzinēju izmantots divlitrīgs četrcilindru turbo motors, kura jauda ir 228 ZS. Līdztekus tam auto aprīkojumā ir divi elsktromotori – pa vienam katras ass riteņu piedziņai –, kas attīsta attiecīgi 201 un 268 ZS jaudu. Tādējādi hibrīdsistēmas summārā jauda pārsniedz 600 ZS, bet maksimālais griezes moments ir 1015 Nm.

Elektromotoriem enerģiju nodrošina litija-jonu akumulatoru baterija ar 20 kWh kapacitāti. „BMW” pārstāvji norāda, ka ar pilnu uzlādi 100% elektriskajā režīmā automobilis var nobraukt 100 km.

Interesanti, ka lielā bavārieša degvielas tvertne no oriģinālajiem 70 l ir samazināta līdz 30 litriem, taču pēc ražotāja sniegtās informācijas

automobiļa autonomās gaitas rezerve ar pilnu uzlādi un uzpildi sasniedz 600 km.

Bmw_hybrid_2

„BMW” plāno savus spēkratus sērijveidā sākt aprīkot ar jaunās paaudzes „eDrive” hibrīdsistēmu 2017. gadā. Kā pirmais tādu varētu iegūt jaunais apvidus auto nmodelis „X7”.

Birkas: