„BMW” parāda „X4”

Bmw_x4_2

Bavāriešu autoražotājs „BMW” iepazīstinājis ar iepriekš daudz aprunāto jaunpienācēju krosoveru saimē – „X4”.

Vizuāli tas atgādina proporcionāli samazinātu „BMW X6”. Automobilis veidots uz „X3” bāzes un tehniskā pildījuma ziņā ir tam stipri līdzīgs. „X4” ir tieši tāds pats bāzes garums un virsbūves platums, taču tas ir par 14 mm garāks un 36 mm zemāks nekā bāzes modelis. Turklāt „X4” ir 8 mm zemāks (204 mm) klīrenss, savukārt priekšējās sēdvietas novietotas par 20 mm zemāk nekā „X3”.

Jaunais „BMW” krosovers būs aprīkots ar „xDrive” pilnpiedziņas sistēmu, bet dzinēju gammā būs piedāvājumā trīs benzīna un trīs dīzeļa motori. Starta komplektā būs divu litru četrcilindru benzīna motors ar 184 ZS, bet jaudīgākais – trīslitru dīzeļdzinējs ar 313 ZS un 630 Nm, kas ļaus automobilim no nulles līdz simtam paātrināties 5,2 sekundēs. Pārī tiks piedāvāta sešpakāpju manuālā vai astoņu pakāpju automātiskā pārnesumkārba.

bmw_x4_overseas_04-0306-m 930x584

Atšķirībā no lielā brāļa „X6” šim ir piecas sēdvietas.

Bagāžas nodalījuma tilpums – 540 l, taču, nolokot otrās rindas sēdekļus, kravas telpas apjomu var palielināt līdz 1400 litriem. Bāzes komplektācijā būs seši gaisa drošības spilveni, Start-Stop un bremžu enerģijas rekuperācijas sistēma. Savukārt par papildu maksu aprīkojumu varēs papildināt ar aktīvo kruīzkontroli un sadursmes brīdinājuma sistēmu, „ConnectedDrive” multimediju sistēmu u.tml. ekstrām.

„BMW X4” oficiālā pirmizrāde notiks aprīļa sākumā Ņujorkas autoizstādē, bet tirgū tas tiks laists vasaras sākumā. Bāzes komplektācijā tas maksās, sākot no 41 100 eiro (Vācijā).

bmw_x4_overseas_02-0306-m

Birkas: